Menu

Od czwartku do soboty we Wrocławiu trwało pierwsze spotkanie Komitetu Organizacyjnego The World Games 2017 z przedstawicielami wszystkich dyscyplin, które będą rozgrywane podczas tej imprezy. Spotkanie było bardzo owocne i przyniosło dużo konkretnych informacji. W piątek popołudniu odbyła się wizytacja obiektów, na których rozgrywane będą poszczególne dyscypliny.

Hokej na rolkach i jazda figurowa planowane są na obiekcie w Oleśnicy, który wymaga niewielkich poprawek, ale jest odpowiedni dla tych dyscyplin sportu. Jeśli chodzi o jazdę szybką to miejsce na tor jest już przygotowane i w najblizszym czasie ma się odbyć przetarg na projekt, ale w zasadzie wszystko jest już ustalone i przesądzone. Póki co wyglada to jak na zdjęciu, ale niebawem powinno zacząć się zmieniać 🙂 Planowane otwarcie to 3 kwartał 2016.

Przy okazji z przyjemnością informujemy, że Sekretarz Generalny PZSW Bartosz Pisarek został wybrany przez FIRS (Światową Federację Wrotkarską) na „Competition Manager’a” odpowiedzialnego podczas World Games 2017 za sporty wrotkarskie.