Menu

W minioną sobotę odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie „Dzień Olimpijski” podczas, którego wszyscy mogli zapoznać się z zimowymi dyscyplinami olipijskimi oraz spotkać najlepszych polskich sportowców ze złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich Zbigniewem Bródką na czele.

Z przyjemnością informujemy, że również nasz Związek, jako jedyny z dyscyplin nieolimpijskich został zaproszony na to wyjątkowe wydarzenie – mieliśmy swoje stoisko, a na nim prezentację sprzętu, filmy pokazujące wszystkie odmiany jazdy na rolkach oraz fachowe doradztwo i odpowiedzi na zadawane pytania, których było naprawdę dużo! Dodatkowo odbywały się pokazy freestyle slalomu w wykonaniu medalistki mistrzostw Europy juniorek – Justyny Czapli oraz wypożyczalnia rolek i darmowa nauka jazdy dla wszystkich, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem!

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy ekipie I Love Rolki oraz Worst Warsaw Derby Team za wsparcie tego dnia, który z pewnością był znakomitą promocją rolek i wrotek! Dziękujemy również Polskiemu Komitetowi Olimpijskiemu za zaproszenie!