Menu

13.06.2015 o godzinie 20:00 odbędzie się drugi w sezonie Nightskating Katowice. 21 maja musieliśmy odwołać imprezę z powodu deszczowej pogody. Tym razem nie będzie takiej opcji! 13 czerwca rozświetlimy Katowice gdyż tematem przewodnim przejazdu jest oświetlenie i dla najlepiej oświetlonych uczestników przewidujemy nagrody ufundowane przez naszych partnerów! Kolejną atrakcją jaką przygotowaliśmy jest lotnicza relacja foto z imprezy, którą zrealizuje jeden z naszych partnerów – www.aero-photo.eu.

Trasa przejazdu: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=zQj5mBhSjFS0.k5p9iEhgiK18
Długość trasy to około 17 kilometrów. Przejazd rozpocznie się o godzinie 20 .00 na placu przy Pomniku Powstań Śląskich, następnie przejazd pojedzie ulicami Chorzowska, Rozdzieńskiego, Dudy Gracza, Warszawska, Damrota, Francuska, Powstańców, Graniczna, Lotniskowa, Trzech Stawów– przerwa 20 minutowa na parkingu. 21.00 Druga część przejazdu ulicami Gawronów, Zgrzebnioka, Kościuszki, Ceglana, Wita Stwosza, Kochanowskiego, Tunel pod Galerią Katowicką, Słowackiego, Mickiewicza, Sokolska, Chorzowska, plac Pomniku Powstań Śląskich – zakończenie przejazdu w okolicach godziny 22.30. Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Dla wszystkich, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności instruktorzy szkółki rolkowej Inline Academy.pl będą od godziny 19:00 prowadzili darmowe warsztaty z hamowania i skręcania na rolakch, warsztaty prowadzone będą na placu przed spodkiem. Więcej informacji na naszym fanpejdżu – https://www.facebook.com/events/819540211449169/

Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa. Każdy komu nie uda się załapać na Nightskating na ten przejazd będzie miał okazję wziąć udział w przejeździe w Tychach 25.06.2015 roku!