Menu

Zapraszamy pasjonatów jazdy na rolkach oraz osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z tym sportem do udziału w II Zawodach Wrotkarskich „Roll-Park”, które odbędą się 28 czerwca 2015 roku na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

Podobnie jak rok temu miasteczko rolkarskie z Biurem Zawodów, ze startem i metą wyścigów znajdzie się w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym przy siedzibie Zarządu. Trasa, nieco zmieniona w stosunku do zeszłorocznej, przebiega drogami na terenie BPPT.

 

W Roll-Park wystartować może każdy chętny, posiadający rolki i kask, polecamy również ochraniacze. Program imprezy obejmuje wyścigi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Trasy zostały zaprojektowane na dystanse: 300 m, 500 m, 1000 m oraz 10 km. 

Wydarzenie będzie miało charakter rodzinnego pikniku sportowego. Uczestników, prócz wyścigu, czekają dodatkowe atrakcje, w tym warsztaty wrotkarskie. 

Przed zawodami prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Podczas odbioru numerów startowych należy podpisać stosowne oświadczenia, o których mówi regulamin.

Udział w zawodach jest bezpłatny. Zapisy odbywają się elektronicznie na stronie (do dnia 24 czerwca br.) lub w miejscu imprezy w dniu 28 czerwca 2015 r., od godz. 9.30, najpóźniej 15 min. przed każdą kategorią startową.

Szczegóły:

http://www.bppt.pl/pl,firma,akt-85,473,Zapraszamy-do-udzialu-w-II-Zawodach-Wrotkarskich-ROLL-PARK—.html

https://www.facebook.com/events/1007448615945813/

Zapraszamy!