Menu

23.07.2015 o godzinie 20:00 odbędzie się kolejny Nightskating Katowice. Tym razem tematem przewodnim przejazdu będzie bikini.  Zachęcamy wszystkich do przebrania się w stroje plażowe i wzięcia udziału w imprezie, dla najlepiej przebranych uczestników przewidujemy nagrody ufundowane przez naszych partnerów!

Długość trasy to około 20 kilometrów. Przejazd rozpocznie się o godzinie 20 .00 na placu przy Pomniku Powstań Śląskich, następnie przejazd pojedzie ulicami Korfantego, Katowicka, Leopolda, Bohaterów Monte Casino, 1 Maja, Warszawska, Damrota, Francuska, Ceglana, Meteorologów, Gawronów, Trzech Stawów – przerwa 20 minutowa na parkingu. 21.00 Druga część przejazdu ulicami Trzech Stawów, Lotnisko, Pułaskiego, Graniczna, Dudy Gracza, Rozdzieńskiego, plac przy Pomniku Powstań Śląskich – zakończenie przejazdu w okolicach godziny 22.30. Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Dla wszystkich, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności instruktorzy szkółki rolkowej Inline Academy.pl będą od godziny 19:00 prowadzili darmowe warsztaty z hamowania i skręcania na rolkach, warsztaty prowadzone będą na placu przed spodkiem. Po imprezie zapraszamy na afterparty do Lato w Kato!

 

Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.