Menu

Aleksandra Goss i Wojciech Baran zdobyli pierwsze tytuły Mistrzów Polski w sezonie 2016. Podczas rozgrywanych w Grodzisku Wielkopolskim zawodów rozgrywanych na nieco ponad 3 kilometrowej pętli nie brakowało emocji. Było kilka prób ucieczek i zmienne tempo, kilka kilometrów przed metą od peletonu udało się odskoczyć Wojciechowi Baranowi oraz Pawłowi Ciężkiemu i po ciekawym finiszu zwyciężył ten pierwszy. Z grupy najszybszy okazał się Bartosz Chojnacki i to on uzupełnił podium. Wśród Pań bezapelacyjne zwycięstwo Aleksandry Goss, drugie miejsce po zaciętej walce wywalczyła Aleksandra Kapruziak, która wyprzedziła Magdalene Czusz.

Zawodnicy na rolkach po raz pierwszy gościli w Grodzisku Wielkopolskim, stąd też podziekowania dla organizatorów, którzy wzięli na siebie cieżar organizacji tej imprezy. Wierzymy, że zawody na stałe wpiszą się do kalendarza wrotkarskiego i corocznie będziemy mogli się ścigać w Wielkopolsce.

Wyniki – http://plus-timing.pl/doc-pt/wynikipdf/2016-04-30-Grodzisk/wyniki_22km.pdf

Z przyjemnością informujemy również, że była to pierwsza impreze wspierana przez Powerslide, która to firma została nowym sponsorem cyklu Pucharu Polski i Mistrzostw Polski – szczegóły niebawem!