Menu

II Przystanek Deskorolkowych Mistrzostw Polski / Olsztyn

Stowarzyszenie Sportowe Warmia Riders, które było głównym organizatorem imprezy pragnie zgrabnie podsumować II Przystanek Deskorolkowych Mistrzostw Polski w Miasto Olsztyn.

Dopisała frekwencja i pogoda. Grill, pozytywna atmosfera i widownia sprawiły że bawiliśmy się świetnie. Posypały się naprawdę ostre triczki na najwyższym poziomie.

W zawodach łącznie brało udział 24 uczestników z całej Polski.
Najmłodszy uczestnik startujący w zawodach miał 8 lat a najstarszy 41 lat.
Była też jedna honorowa reprezentantka płci pięknej.
Rozegrane zostały konkurencje:
Open Under 16 i Open 16+.

Dodatkowo rozegrany był Best Trick M.P.G. s.c. – SKATEPARKI.PL .
To firma, która budowała nasz piękny skatepark.
Best Trick Kamuflage*e w formie Snake Run.

Wręczenie nagród odbyło się w towarzystwie Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz i Wicedyrektor Departamentu Sportu Pani Beata Bublewicz, którzy objęli naszą imprezę honorowym patronatem.

Zobaczyć i posłuchać można było o naszej imprezie między innymi w:
TVP3 Olsztyn, Olsztyn24, Radio ZETt, Orientacja.pl, olsztyn.com.pl, Radio ESKA, Wydarzy się w. oraz portale społecznościowe.

Eliminacje do mistrzostw Polski w deskorolce nie mogły by się odbyć bez wsparcia naszych współorganizatorów:
Miasto Olsztyn, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztyniel, Centrum Rekreacyjno-Sportowe „ukiel”, Polish Skate Federation, CRS UKIEL Bowl

Patronów Medialnych:
Gazeta Olsztyńska, Radio ESKA, Telewizja Regionalna Retv,

Partnerów imprezy:
Xbox one, Magnum 2003, BGŻ BNP Paribas, Nervous Strong Company, Red Bull, etnies, Selectshop, Biuro Podróży ITAKA, Skateshop Rapitshop Piwnica, Kultura Równości, Katrina, Mag Dystrybucja Logistyczna, Tu i Teraz, Sprint S.A., @Warta, Kamuflage* RUN OLN
,
Specjalne podziękowania dla:
Piotr Wiśnia Wiśniewski, Sylwia Kazimierska, Andrzej Kamińskii, Aleksander Radziun, Andrzej Brzozowski, Grzegorz Czykwin.

Kategoria OPEN:
1. Mateusz Okuła
2. Kamil Karwowski
3. Andrzej Kwiatek

Kategoria JUNIOR:
1. Bartosz Bałdowski
2. Krzysztof Racinowski
3. Jakub Bednarczuk

Kamuflage Snake Run:
Wojciech Pastuszak

MPG Best Trick:
Michał Zarzycki
Mateusz Okuła
Bartosz Bałdowski