Menu

W miniony weekend odbyły się kolejne zmagania zawodników Polskiej Ligi Hokeja na Rolkach 2018.
Grupa Północna rozegrała ostatni (IV turniej) w Łodzi, natomiast na południu rozegrano III turniej (w Bytomiu) a ostateczne zmagania tej grupy odbędą się 16 czerwca 2018 w Opolu.
12 drużyn zostało podzielone na 2 grupy: północną i południową
Północna: Mad Dogs Sopot, Bombers Malbork, Kadra U18, Sport Rebel Gdańsk, ŁKH Łódź, Roller Chojnice
Południowa: Marsjanie Opole, Polonia Bytom, LUCE Bielsko-Biała I, Wolves Tychy, Pantery Cieszyn, LUCE Bielsko-Biała II
Do turnieju finałowego, który odbędzie się w dniach 22-24 czerwca w Cieszynie, awansują po 4 najlepsze drużyny z każdej grupy.

Wyniki IV Turnieju PLHR 2018 gr. Północna

 

IV Turniej PLHR pauzuje Kadra U18 oraz Bombers Malbork
Sport Rebel Gdańsk ŁKH Łódź 6:10 (1:1)
Roller Chojnice Mad Dogs Sopot 5:19 (1:6)
ŁKH Łódź Sport Rebel Gdańsk 12:4 (6:2)
Roller Chojnice ŁKH Łódź 3:13 (2:7)
Sport Rebel Gdańsk Mad Dogs Sopot 2:13 (1:7)
ŁKH Łódź Mad Dogs Sopot 6:9 (2:7)
Roller Chojnice Sport Rebel Gdańsk 6:9 (3:4)

Wyniki III Turniej PLHR 2018 gr. Południowa

III Turniej PLHR pauzuje HC Pantery Cieszyn oraz Wolves Tychy WYNIK
Polonia Bytom Marsjanie Opole 6:4 (2:3)
Marsjanie Opole LUCE Bielsko Biała II 19:1 (12:0)
LUCE Bielsko Biała I Polonia Bytom 4:4 (2:3)
LUCE Bielsko Biała II Marsjanie Opole 3:17 (1:7)
Polonia Bytom LUCE Bielsko Biała I 6:5 (3:1)
LUCE Bielsko Biała II Polonia Bytom 1:16 (1:4)
LUCE Bielsko Biała I Marsjanie Opole 4:9 (2:5)

TABELA gr. Północna na koniec fazy eliminacyjnej

Miejsce

Drużyna

Punkty

Mecze

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Bramki +/-

1

Mad Dogs Sopot

19

10

9

1

0

+67

2

Bombers Malbork

12

10

6

0

4

+12

3

ŁKH Łódź

12

10

6

0

4

+23

4

Kadra U18

11

10

5

1

4

+7

5

Roller Chojnice

4

10

2

0

8

-52

6

Sport Rebel Gdańsk

2

10

1

0

9

-57

do turnieju finałowego awansowały:
1. Mad Dogs Sopot
2. Bombers Malbork
3. ŁKH Łódź
4. Kadra U-18

Tabela po III turnieju Grupa Południowa

Miejsce Drużyna Punkty Mecze Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki +/-

1

Marsjanie Opole

12

7

6

0

1

+46

2

Polonia Bytom

11

7

5

1

1

+34

3

LUCE Bielsko Biała I

9

7

4

1

2

+44

4

CH Pantery Cieszyn

8

7

4

0

3

+21

5

Wolves Tychy

4

6

2

0

4

0

6

LUCE Bielsko Biała II

0

10

0

0

10

-145

IV Turniej PLHR 2018 gr. Południowa

iv-turniej-plhr-2018-poludnie