Menu

22 czerwca 2018 rozpoczęły się zmagania najlepszych hokeistów na rolkach w Polsce. Do Cieszyna przyjechało osiem ekip, które rywalizują o tytuł Mistrza Polski 2018.
Drużyny zostały podzielone na dwie grupy:

GRUPA A

Mad Dogs Sopot
Marsjanie Opole
ŁKH Łódź
HC Pantery Cieszyn

GRUPA B

Polonia Bytom
Bombers Malbork
LUCE Bielsko-Biała
Kadra U-18

Dzisiaj każda drużyna rozegrała po jednym meczu.

Mad Dogs Sopot – HC Pantery Cieszyn 12:7 (4:6)
2:04 0:1 MISTERKIEWICZ Kamil (as. WAŁĘGA Kamil)
4:20 0:2 SZTWIERTNIA Eryk (as. SOŁTYS Jan)
5:20 1:2 WRÓBEL Bartłomiej (as. STRUŻYK Mateusz)
5:33 2:2 RODZIEWICZ Jan (as. WRÓBEL Bartłomiej)
8:10 3:2 DOŁĘGA Jarosław (as. WRÓBEL Adam)
11:03 3:3 PELACZYK Patryk (as. WAŁĘGA Kamil)
12:09 3:4 WAŁĘGA Kamil (as. SOŁTYS Jan)
14:23 3:5 WAŁĘGA Kamil (as. SOŁTYS Jan)
19:25 3:6 SOŁTYS Jan (as. WAŁĘGA Kamil)
19:45 4:6 WRÓBEL Marek
21:28 4:7 WAŁĘGA Kamil (as. PELACZYK Patryk)
24:45 5:7 KALINOWSKI Michał
28:03 6:7 HUZARSKI Piotr (as. WRÓBEL Marek)
30:20 7:7 WRÓBEL Marek (as. DOŁĘGA Jarosław)
31:57 8:7 RODZIEWICZ Jan (as. STRUŻYK Mateusz)
32:28 9:7 WRÓBEL Marek (as. DOŁĘGA Jarosław)
38:01 10:7 STRUŻYK Mateusz (as. WRÓBEL Adam)
38:30 11:7 KALINOWSKI Michał (as. DOŁĘGA Jarosław)
39:28 12:7 MICHAŁKIEWICZ Michał (as. WRÓBEL Marek)

Marsjanie Opole – ŁKH Łódź 8:2 (5:0)
2:32 1:0 PODSIEDLIK Mateusz (as. PIECHA Martin)
8:48 2:0 KOSTEK Arkadiusz (as. RESIAK Maciej)
14:32 3:0 DRONIA Paweł (as. KOSTEK Arkadiusz)
17:38 4:0 SZNOTALA Łukasz
19:55 5:0 PODSIEDLIK Mateusz (as. PIECHA Martin)
25:57 5:1 SYNIAWA Marek (as. RIHA Vaclaw)
27:38 6:1 SZNOTALA Tomasz (as. SZNOTALA Łukasz)
29:30 7:1 DRONIA Paweł (as. RESIAK Maciej)
34:20 8:1 RESIAK Maciej (as. STOPIŃSKI Filip)
37:56 8:2 MATUSZEWSKI Piotr

Polonia Bytom – Kadra U18 14:1 (9:1)
0:57 1:0 PRZYGODZKI Martin (as. STĘPIEŃ Bartłomiej)
1:25 2:0 WOJNAROWSKI Jarosław (as. ŻUREK Marek)
3:55 3:0 DYBUŚ Łukasz (as. STĘPIEŃ Bartłomiej)
6:07 4:0 PRZYGODZKI Martin (as. STĘPIEŃ Bartłomiej)
11:04 5:0 DYBUŚ Łukasz (as. STĘPIEŃ Bartłomiej)
14:30 6:0 PRZYGODZKI Martin (as. OWCZAREK Sebastian)
16:35 6:1 BEZWIŃSKI Mateusz (as. NARÓG Michał)
17:40 7:1 OWCZAREK Sebastian (as. DYBUŚ Łukasz)
19:42 8:1 PRZYGODZKI Martin
19:59 9:1 PRZYGODZKI Martin (as. ŻYŁA Paweł)
23:46 10:1 DYBUŚ Łukasz (as. PRZYGODZKI Martin)
24:16 11:1 PRZYGODZKI Martin (as. DYBUŚ Łukasz)
26:12 12:1 WIECZOREK Grzegorz (as. TYMCZYSZYN Mariusz)
28:20 13:1 PRZYGODZKI Martin (as. DYBUŚ Łukasz)
31:01 14:1 ŻYŁA Paweł (as. ZAJĄC Michał)

Bombers Malbork – LUCE Bielsko Biała 2:5 (0:3)
6:34 0:1 NAHUŃKO Dominik (as. URBANOWICZ Maciej)
8:01 0:2 DUDKIEWICZ Krzysztof
15:04 0:3 DUDKIEWICZ Krzysztof (as. URBANOWICZ Maciej)
24:19 0:4 URBANOWICZ Maciej (as. NALEWAJKA Radosław)
27:50 0:5 URBANOWICZ Maciej (as. BIGOS Tobiasz)
31:11 1:5 MARZEC Szymon (as. LEHMANN Oskar)
37:16 2:5 MARZEC Szymon (as. LEHMANN Oskar)

Po drugim meczu odbyło się otwarcie Mistrzostw Polski w Hokeju na Rolkach. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz:
Burmistrz Cieszyna – Ryszard Macura
Naczelnik Wydziału Sportu UM Cieszyna – Cezary Cięciała
Starosta Powiatu Cieszyńskiego – Janusz Król
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Bielsku-Białej – Przemysław Drabek

Następnie odbył się pokaz jazdy Freestyle Slalom przeprowadzony przez Karolinę Sobczak i Kamila Wiczorka z Tempish Polska oraz Break The Borders

Kolejne zmagania jutro (23 czerwca) od godz. 9.00 na rolkowisku w Cieszynie – Serdecznie zapraszamy!!!

23 czerwca 2018 (sobota)

5

9:00

Mad Dogs Sopot

Marsjanie Opole

6

10:15

ŁKH Łódź

Pantery Cieszyn

7

11:30

Polonia Bytom

Bombers Malbork

8

12:45

LUCE Bielsko-Biała

Kadra U-18

9

14:00

Mad Dogs Sopot

ŁKH Łódź

10

15:15

Marsjanie Opole

Pantery Cieszyn

11

16:30

Polonia Bytom

LUCE Bielsko-Biała

12

17:45

Bombers Malbork

Kadra U-18

BARAŻE O PÓŁFINAŁ

13

19:00

2A

3B

14

20:15

2B

3A

24 czerwca 2018 (niedziela)

mecz o 7. Miejsce

15

9:00

4A

4B

PÓŁFINAŁY

16

10:15

1A

Zwycięzca meczu nr 14

17

11:30

1B

Zwycięzca meczu nr 13

mecz o 5. Miejsce

18

12:45

Przegrany meczu nr 13

Przegrany meczu nr 14

III MIEJSCE

19

14:00

przegrany meczu nr 16 

przegrany meczu nr 17

FINAŁ

20

15:30

zwycięzca meczu nr 16

zwycięzca meczu nr 17

17:00

Ceremonia zakończenia