Menu

Deskorolka

Kadra narodowa – Senior

  • Bródka Amelia (Cool Team)
  • Halikowska Agata (Extreme Live for Ride)
  • Kwiatek Andrzej (Cool Team)
  • Ziółkowski Tomasz (Cool Team)
  • Głąbień Patryk (Cool Team)
  • Stachoń Szymon (Cool Team)
  • Jaworowski Dominik (Ślizg)
  • Hippler Przemysław (Apostrov)

Kadra narodowa – Junior

  • Kulig Anna (Apostrov)
  • Zarzycki Michał (Cool Team)
  • Brniak Jakub (Cool Team)
  • Karwowski Kamil (niezrzeszone)
  • Jaroszewicz Jan (Ślizg)
  • Okuła Matuesz (niezrzeszony)
  • Klimek Krystian (niezrzeszony)
  • Dzido Łukasz (niezrzeszony)
  • Myszka Marcin (niezrzeszony)
  • Modranka Rafał (niezrzeszony)
  • Palenica Andrzej (Cool Team)
  • Szalak Filip (niezrzeszony)
  • Wolan Emil (Apostrov)
  • Kulig Anna (Apostrov)
  • Dubas Dawid (niezrzeszony)
  • Pawlicki Łukasz (niezrzeszony)
  • Jean Semaan (niezrzeszony)
  • Filip Dziewięcki (niezrzeszony)

Osoby współpracujące z kadrą narodową

  • Baranowski Mikołaj  – trener
  • Michałek Adrian – fizjoterapeuta
  • Kabelis–Szostakowski Łukasz – trener przygotowania motorycznego
  • Roczniok Robert – kierownik wydolnościowy
  • Brandon Glade – trener przygotowania motorycznego

Hokej na rolkach

Kadra narodowa – Senior

  • Witkowski Tomasz (Mad Dogs Sopot)
  • Szatkowski Tomasz (TH Marsjanie Opole)
  • Dudkiewicz Krzysztof (LUCE Bielsko Biała)
  • Stopiński Filip (TH Marsjanie Opole)
  • Bychawski Bartłomiej (TH Marsjanie Opole)
  • Kłaczyński Sebastian (TMH Polonia Bytom)
  • Owczarek Sebastian (TMH Polonia Bytom)
  • Strużyk Mateusz (Mad Dogs Sopot)
  • Wróbel Marek (Mad Dogs Sopot)
  • Wróbel Adam (Mad Dogs Sopot)
  • Kostek Arkadiusz (TH Marsjanie Opole)
  • Stępień Bartłomiej (TMH Polonia Bytom)
  • Wróbel Bartłomiej (Mad Dogs Sopot)
  • Banaszczak Andrzej (TMH Polonia Bytom)
  • Wieczorek Artur (TMH Polonia Bytom)
  • Podsiedlik Mateusz (TH Marsjanie Opole)
  • Urbanowicz Maciej (LUCE Bielsko Biała)
  • Rzeszutko Jarosław (TMH Polonia Bytom)
  • Resiak Maciej (TH Marsjanie Opole)
  • Wanat Dariusz (LUCE Bielsko Biała)

Kadra narodowa – Junior

  • Świderski Filip (UKS Bombek Malbork)
  • Szczepkowski Mikołaj (UKS Bombek Malbork)
  • Bezwiński Mateusz (UKS Bombek Malbork)
  • Wala Jakub (UKS Bombek Malbork)
  • Kula Patryk (UKS Bombek Malbork)
  • Naróg Michał (UKS Bombek Malbork)
  • Sadowski Michał (UKS Bombek Malbork)
  • Kasperek Oliwer (UKS Bombek Malbork)
  • Drąg Daniel (UKS Bombek Malbork)
  • Rutkowski Patryk (UKS Bombek Malbork)
  • Prokurat Jakub (UKS Bombek Malbork)
  • Nawrocki Michał (UKS Bombek Malbork)
  • Lewy Jeremi (UKS Bombek Malbork)
  • Niedźwiecki Kacper (UKS Bombek Malbork)
  • Golik Mateusz (UKS Bombek Malbork)
  • Kuźmicz Tadeusz (UKS Bombek Malbork)
  • Wenker Jakub (UKS Bombek Malbork)
  • Lewandowski Jakub (UKS Bombek Malbork)
  • Wiwatowski Kamil (UKS Bombek Malbork)
  • Walczak Jan (UKS Bombek Malbork)
  • Drozd Niekurzak Stanisław (UKS Bombek Malbork)

Osoby współpracujące z kadrą narodową

  • Wróbel Bartłomiej – trener
  • Nawrocki Sławomir – trener

Freestyle slalom

Kadra narodowa – Senior

  • Czapla Justyna (Rzeszowskie Stowarzyszenie Rolkowe)
  • Czapla Ewelina (Rzeszowskie Stowarzyszenie Rolkowe)
  • Hartmanis Klaudia (Slalom Academy)
  • Tereszczuk Sara (Rzeszowskie Stowarzyszenie Rolkowe)
  • Wieczorek Tomasz (niezrzeszony)
  • Jarzynka Szymon (UKS Olimp Kętrzyn BlueBear)
  • Zyborowicz Krzysztof (UKS Olimp Kętrzyn BlueBear)
  • Flaga Jakub (Rzeszowskie Stowarzyszenie Rolkowe)
  • Mroczek Tomasz (Rzeszowskie Stowarzyszenie Rolkowe)

Kadra narodowa – Junior

  • Skubis Marta (Rzeszowskie Stowarzyszenie Rolkowe)
  • Jagielska Karolina (niezrzeszona)
  • Brzezińska Zofia (Slalom Academy)
  • Adamska Zofia (niezrzeszona)
  • Kozłowska Maja (UKS Olimp Kętrzyn BlueBear)
  • Tęczar Justyna (Rzeszowskie Stowarzyszenie Rolkowe)
  • Kos Kinga (UKS Wilki Otwock)
  • Jeziorek Marika (Slalom Akademy)
  • Mączyński Jakub (UKS Olimp Kętrzyn BlueBear)
  • Smosarski Wiktor (UKS Olimp Kętrzyn BlueBear)
  • Kilian Hubert (Rzeszowskie Stowarzyszenie Rolkowe)
  • Krupa Nikodem (Rzeszowskie Stowarszyszenie Rolkowe)

Osoby współpracujące z kadrą narodową

  • Czapla Paulina – trener
  • Sulinowski Michał – trener

Jazda szybka

Kadra narodowa – Senior

  • Dymiszkiewicz Aniela (niezrzeszona)
  • Gach Sonia (Legia Warszawa)
  • Goss Aleks (UKS Zryw Słomczyn)
  • Kapruziak Aleksandra (Optima)
  • Glamkowska Aleksandra (UKS Orlica)
  • Szymkiewicz Aleksandra (UKS Orlica)
  • Romańczukiewic (UKS Znicz Kłodzko)
  • Gąsecka Karolina (IUKS Dziewiątka)
  • Ciężki Paweł (AZS AWF Silesia)
  • Baran Wojciech (Mapei BDC)
  • Chojnacki Bartosz (Mapei BDC)
  • Kościuk Jakub (UKS Orlica)
  • Bachanek Marcin (UKS Viking Elbląg)
  • Kania Marek (Legia Warszawa)
  • Kania Mateusz (Legia Warszawa)
  • Oficjalski Gaweł (Legia Warszawa)
  • Świątek Jan (UKS Zryw Słomczyn)
  • Jamrozy Patryk (UKS Orlica)
  • Ogonowski Kamil (UKS Znicz)

Kadra narodowa – Junior i Kadet

  • Bosiek Karolina (IUKS Dziewiątka)
  • Bech Karolina (UKS Znicz Kłodzko)
  • Wojtasik Iga (UKS Viking)
  • Dobrowolska Marta (UKS Sparta)
  • Wrona Nina (UKS Znicz)
  • Adamiak Julia (UKS Znicz)
  • Kuśmierz Magdalena (TUKS Roztocze)
  • Gajewska Kaja (UKS Orlica)
  • Grudysz Malwina (UKS Orlica)
  • Wojnar Kinga (UKS Orlica)
  • Steć Amelia (UKS Sparta)
  • Jasztal Alicja (UKS Orlica)
  • Bech Róża (UKS Znicz)
  • Michalska Maja (UKS Zwoleń)
  • Piotrowski Jabub (IUKS Dziewiątka)
  • Hawrylak Filip (UKS Orlica)
  • Żókiewski Jan (TUKS Roztocze)
  • Lebda Jan (UKS Znicz)
  • Mikosa Wojciech (UKS Znicz)
  • Mikosa Piotr (UKS Znicz)
  • Pleskacz Emil (TUKS Roztocze)
  • Wojtakowski Szymon (KS Pilica)
  • Kowalski Maciej (UKS Zryw Słomczyn)
  • Bełz Szymon (TUKS Roztocze)
  • Dubas Maciej (TUKS Roztocze)
  • Ferenc Jakub (TUKS Roztocze)
  • Cielniak Bartosz (TUKS Roztocze)
  • Raczyński Dawid (UKS Znicz)

Osoby współpracujące z kadrą narodową

  • Ziemczonek Agnieszka  – trener
  • Wrona Michał – trener

Inline Alpine

Kadra narodowa

  • Marczak Agnieszka (niezrzeszona)
  • Kurowska Magdalena (Legia Warszawa)
  • Topolska Jolanta (niezrzeszona)
  • Banaszczyk Joanna (AlpiClub)
  • Bartkowska Iga (Warszawski Klub Narciarski)
  • Dębicka Karolina (Warszawski Klub Narciarski)
  • Gmur Natasza (Warszawski Klub Narciarski)
  • Nowak Anna (niezrzeszona)
  • Paszyna Kalina (niezrzeszona)
  • Paszyna Wiktoria (niezrzeszona)
  • Ponarad Zuzanna (AlpiClub)
  • Rodawska Hanna (Warszawski Klub Narciarski)
  • Stachowska Zuzanna (AlpiClub)
  • Wilczyńska Iga (niezrzeszona)
  • Zalewski Antoni (nizrzeszony)
  • Styrylski Mariusz (Skimka Say Sport)
  • Kapuściński Marcin (niezrzeszony)
  • Zalewski Roman (niezrzeszony)
  • Topolski Bogusław (niezrzeszony)
  • Komaroski Krzysztof (niezrzeszony)
  • Bucki Mateusz (Skimka Say Sport)
  • Fuiano Szymon (Skimka Say Sport)
  • Jaworski Oskar (Skimka Say Sport)
  • Kapała Patryk (Skimka Say Sport)
  • Krzynówek Michał (Skimka Say Sport)
  • Pawłowski Bartosz (AlpiClub)
  • Stachowski Michał (AlpiClub)
  • Styrylski Michał (Skimka Say Sport)
  • Wilczyński Maciej (niezrzeszony)
  • Wójtowicz Jabub (Skimka Say Sport)

Osoby współpracujące z kadrą narodową

  • Marcin Kapuściński – trener