Goss i Chojnacki wygrywają PP 2016!

W dniu wczorajszym wyścigiem w Suchowoli zakończył się Puchar Polski 2016. Ostatni etap okazał się niezwykle udany - tak miłego i gościnnego przyjęcia jeszcze podczas PP nie było - Ci którzy zawitali do geograficznego centrum Europy z całą pewnością tej decyzji nie żałują :)

Pomimo, że zawody w Suchowoli organizowane były po raz pierwszy były niemal perfekcyjne - jedyne do czego można było mieć uwagi to jakość asfaltu na około dwóch kilometrach z ponad 19 kilometrowej pętli. Z całą pewnością jednak oprawa i atmosfera zawodów przyćmiła ten fakt.

Rozegrano wyścigi dla dzieci (500m i 1,2km), dystans fitness (9,5km) i bieg główny (38,6km). Łącznie wystartowało niemal 200 osób co jak na pierwszy rok organizacji imprezy należy uznać za wynik dobry. 

W biegu głównym wśród Panów szybko po starcie na czele znalazła się piątka zawodników i to oni jadąc w zmiennym tempie dotarli jako pierwsi do mety - po finiszu zwyciężył Bartosz Chojnacki przed Wojciechem Baranem i Mateuszem Solgą i taka też była kolejność w klasyfikacji końcowej Pucharu Polski. Wśród Pań po zaciętej walce do samej mety wygrała Maryna Zueva z Białorusi o centymetry wyprzedzając Alekandrę Goss. Na 3 miejscu podium uplasowała się Magdalena Czusz. Klasyfikacja końcowa PP - 1. Aleksandra Goss 2. Aniela Dymiszkiewicz 3. Magdalena Czusz.

Wyniki PP w Suchowoli - http://www.domtel-sport.pl/index.php?sub=wyniki&id=1898

Dziękujemy serdecznie organizatorom zawodów w Suchowoli za miłe przyjęcie i niezapomniane chwile. Słowa podziękowania również dla wszystkich innych organizatorów, dzięki któym Puchar Polski z roku na rok nabiera coraz przyjemniejszych kształtów. Dziękujemy firmie Powerslide za wsparcie cyklu cennymi nagrodami w roku 2016. Z całą pewnością dążeniem PZSW będzie dalszy rozwój cyklu. I  na koniec najważnieszje podziękowania - dla zawodników! Dziękujemy, że poświęcacie swój czas, wylewając litry potu na treningach i przemierzając całą Polskę, zeby wystartować w zawodach. To dzięki Wam zawody mają symaptyczną atmosferę i są nie tylko imprezą stricte sportową, ale również towarzyską, dzięki której zawiązują się przyjaźnie i pozytywne relacje pomiędzy zawodnikami z różnych części Polski. Dziękujmey Wam za to, że jesteście, bo to nas mobilizuje do dalszej pracy i napawa dumą.

Dziękujemy za Puchar Polski 2016!

Na zdjęciu pierwsze trójki klasyfikacji końcowej PP 2016, autor: Dominika Karaś.

Komentarze

 • Henryk Koszczuk napisał(a) o 18:44, 05.09.2016

  Dziękuję za miłe słowa. Liczę, że za rok będzie lepiej. Pozdrawiam serdecznie klan Pisarkow

 • Jayhawk napisał(a) o 06:47, 02.01.2017

  That's really thikinng of the highest order

 • Jerry napisał(a) o 07:06, 02.01.2017

  Now I'm like, well duh! Truly thafunkl for your help.

 • Kailin napisał(a) o 16:42, 02.01.2017

  I really wish there were more aretilcs like this on the web.

 • Affinity napisał(a) o 16:42, 02.01.2017

  This is an arlicte that makes you think "never thought of that!"

 • Marni napisał(a) o 23:57, 04.01.2017

  Super exeticd to see more of this kind of stuff online.

 • Bella napisał(a) o 23:57, 04.01.2017

  Tooudhcwn! That's a really cool way of putting it!

Dodaj komentarz:
 • E-mail jest opcjonalny i nie będzie upubliczniony. Może posłużyć jedynie do kontaktu z Tobą.