
W weekend 7-8 września odbędą się torowe zawody o Puchar Burmistrza w Słomczynie. Do zawodów zgłosili się już m.in. zawodnicy z Włoch z medalistami Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata włącznie. Wierzymy, że najlepsi polscy zawodnicy nawiążą z nimi wyrównaną walkę.
W załączniku regulamin zawodów i druk zgłoszeniowy.
regulamin-tu
zgłoszenia-tu