1 lutego 2014 roku o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie z Michałem Machowskim – organizatorem Nightskating Warszawa, prezesem WSR Polskater, instruktorem i zawodnikiem rolkarstwa. Spotkanie odbędzie się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 12 w Otwocku przy ul. Andriollego 76.

NA ROLKACH to cykl spotkań ze znanymi postaciami związanymi z szeroko pojętym sportem wrotkarskim. Organizatorem cyklu jest UKS Wilki Otwock – klub promujący wśród dzieci i młodzieży jazdę na rolkach. Jest to już drugie spotkanie z cyklu. Pierwsze odbyło się w grudniu zeszłego roku, a gościem była Lidia Wardzińska. Tym razem zagości w Otwocku Michał Machowski. Jego osiągnięcia są dość imponujące: organizator cyklu Nightskating Warszawa – największej imprezy dla rolkarzy w Polsce oraz Otwartych Warsztatów Rolkarskich w Warszawie, prezes Warszawskiego Stowarzyszenia Rolkarskiego Polskater, instruktor wrotkarstwa, zawodnik jazdy szybkiej na rolkach.
Podczas spotkania będzie odpowiadał na pytania młodych rolkarzy z UKS Wilki Otwock. Następnie opowie o rolkarstwie i sprzęcie potrzebnym do jego uprawiania. Na koniec coś dla praktyków –  otwarte warsztaty rolkarskie.  Każdy chętny będzie mógł w tym czasie podszkolić swoje umiejętności jazdy na rolkach. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Po zakończeniu części otwartej odbędzie się trening jazdy na rolkach dla członków UKS Wilki Otwock.

Patronat nad całym cyklem NA ROLKACH objął Polski Związek Sportów Wrotkarskich.

Partnerem spotkania jest szkoła jazdy na rolkach ROLLSCHOOL.

Termin spotkania:

1 lutego 2014 roku godz. 10:00

Program spotkania:

10:00 – wywiad z Michałem

10:15 – 10 minut dla Michała

10:25 – 30 minutowe, otwarte warsztaty wrotkarskie

11:00 – trening z Michałem – tylko dla członków UKS Wilki Otwock.

Miejsce:

Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 12 w Otwocku, ul. Andriollego 76