Menu

Zeszły tydzień był bardzo wymagający dla 25 śmiałków, którzy zamarzyli o zostaniu instruktorami wrotkarstwa 🙂 Od poniedziałku do soboty na obiektach OSiR w Świdnicy odbył się bardzo intensywny kurs, podczas którego uczestnicy zapoznali się m.in. z metodyką nauczania dzieci i dorosłych, prowadzeniem zajęć w grupie, otrzymali kompedium wiedzy o sprzęcie oraz bliżej poznali się z dyscyplinami wrotkarskimi. Harmonogram zajęć był bardzo napięty, dodatkowo wieczorem była możliwość dodatkowego doszkalania, z czego większość chętnie korzystała. Sobota była dniem weryfikacji umiejętności oraz przyswojonej wiedzy. Nie było łatwo i część osób czekają jeszcze “dogrywki”, niemniej jednak gratulujemy wszystkim, którzy w kursie udział wzięli i w komplecie go ukończyli. Uczestnicy byli z całej Polski – od Szczecina, przez Bydgoszcz, Tomaszów Mazowiecki, Kraków po Brzozów i Biłgoraj 🙂 Co cieszy nie zabrakło również uczestników ze Świdnicy i okolic.

Serdecznie dziękujemy władzom Świdnicy za przychylność, a kierownictwu OSiR za codzienną życzliwość i elastyczność. Słowa uznania dla prowadzących zajęcia, którzy również po godzinach pomagali przygotowywać się uczestniczącym do egzaminu.

Wszystkim nowym instruktorom życzymy sukcesów w pracy i szerzenia pozytywnej “zajawki” – to dzięki takim osobom jak Wy mamy szansę stale się rozwijać!

20180414_173458-2