W dniach 9-15 września w Poznaniu odbył się drugi w tym roku kurs instruktora wrotkarstwa. Uczestnicy mieli szczelnie wypełnione zajęciami dni – zarówno teoretycznymi, jak i praktycznymi. Dodatkowo wieczorami po godzinach doskonalili swoje umiejętności i przygotowywali się do egzaminów, które nie są łatwe. W kursie uczestniczyły 24 osoby z całej Polski, wywodzące się z różnych specjalizacji – od jazdy szybkiej, przez jazdę agresywną po freestyle i inline alpine. Stworzyło to świetną “mieszankę” i niezapomnianą atmosferę, a zawarte znajomości z całą pewnością zaowocują niejednokrotnie współpracą, która przyczyni się do rozwoju sportów wrotkarskich w Polsce.

Po sobotnim maratonie egzaminacyjnym tytuły instruktora uzyskało 18 osób – pozostali muszą jeszcze uzupełnić wykształcenie bądź czekają ich “dogrywki” 🙂

Dziękujemy gospodarzom z Rollrunners za świetne przyjęcie i warunki do zajęć, wszystkim prowadzącym zajęcia i dzielącym się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz uczestnikom – za uśmiech, zaangażowanie i chęci – wierzymy, że dzięki Wam wspólnie budujemy coś ważnego!