Menu

Jak co roku zawodnicy freestyle slalomu licznie zjechali się do stolicy Podkarpacia na “Rzeszów Slalom Battle”. Zawody odbyły się w dniach 17-18 listopada w galerii handolwej Millenium HALL.

Podczas dwóch dni zawodnicy rywalizowali w 3 kategoriach wiekowych (Junior, Kader, Senior) w 3 głównych konkurencjach (Speed Slalom, Slalom Battle, Free Jump). Organizatorzy dla najmłodszych przygotowali dodatkową konkuręcję przejazd pod tyczką, a dla trochę starszych Speed Slalom +30.

Impreza wliczana jest do światowego rankingu prowadzonego przez World Slalom Series Association oraz do rankingu krajowego Polish Slalom Series. Dzięki staraniom organizatorów w tym roku impreza otrzymała rangę dwóch kubeczków, co przyciągnęło zawodników zza naszej wschodniej granicy.

SLALOM BATTLE

Kobiety

Senior

  • 1 miejsce – Czapla Justyna
  • 2 miejsce – Czapla Paulina
  • 3 miejsce – Czapla Ewelina
  • 4 miesce – Kosareva Maria
  • 5 miejsce (ex aequo)- Najda Patrycja
  • 5 miejsce (ex aequo) – Przygoda Joanna
  • 7 miejsce (ex aequo) – Grochowska Agnieszka
  • 7 miejsce (ex aequo) – Dobrowolska Agata

Kadet

  • 1 miejsce – Krugliak Alexandra
  • 2 miejsce – Pelinko Liwia
  • 3 miejsce – Lisiecka Aleksandra
  • 4 miejsce – Mazur Olga
  • 5 miejsce (ex aequo) – Uchman Wiktoria
  • 5 miejsce (ex aequo) – Sobczyk Oliwia
  • 7 miejsce (ex aequo) – Bielecka Maja
  • 7 miejsce (ex aequo) – Lelek Aleksandra
  • 7 miejsce (ex aequo) – Jabłońska Lili
  • 10 miejsce (ex aequo) – Pożoga Ida
  • 10 miejsce (ex aequo) – Denasiewicz Lilianna
  • 10 miejsce (ex aequo) – Denasiewicz Kalina

JUNIOR

  • 1 miejsce – Torokhova Elizaveta
  • 2 miejsce – Adamska Zofia
  • 3 miejsce – Skubis Marta
  • 4 miejsce – Tęczar Justyna
  • 5 miejsce – Kostenko Polina
  • 5 miejsce – Jagielska Karolina
  • 7 miejsce (ex aequo) – Tsehotskaya Daria
  • 7 miejsce (ex aequo) – Kos Kinga
  • 9 miejsce (ex aequo) – Pelinko Abigajl
  • 9 miejsce (ex aequo) – Kacprzak Monika
  • 9 miejsce (ex aequo) – Plotskaya Marta
  • 9 miejsce (ex aequo) – Lender Hania
  • 13 miejsce (ex aequo) – Adamska Pola
  • 13 miejsce (ex aequo) – Piszczadowska Małgorzata
  • 13 miejsce (ex aequo) – Kociszewska Natalia
  • 13 miejsce (ex aequo) – Kaczmarczyk Dominika
  • 17 miejsce (ex aequo) – Kępińska Rozalia
  • 17 miejsce (ex aequo) – Wojtkiewicz Ania
  • 17 miejsce (ex aequo) – Chomontowska Julia
  • 17 miejsce (ex aequo) – Okuszko Anastazja
  • 17 miejsce (ex aequo) – Jeziorek Nadia
  • 17 miejsce (ex aequo) – Kelemen Anna
  • 17 miejsce (ex aequo) – Gzyl Katarzyna
  • 17 miejsce (ex aequo) – Brzezińska Maria
  • 25 miejsce (ex aequo) – Jabłońska Nadia
  • 25 miejsce (ex aequo) – Chudzik Kinga
  • 25 miejsce (ex aequo) – Związkiewicz Trala Amelia
  • 25 miejsce (ex aequo) – Babiel Lidia
  • 25 miejsce (ex aequo) – Uchowicz Olga
  • 25 miejsce (ex aequo) – Mańka Ola
  • 25 miejsce (ex aequo) – Polańska Aleksandra

SLALOM BATTLE

Mężczyźni

Senior

  • 1 miejsce – Kozlov Sergei
  • 2 miejsce – Mroczek Tomasz
  • 3 miejsce – Wieczorek Tomasz
  • 4 miesce – Piskun Bogdan
  • 5 miejsce (ex aequo)- Tomaka Konrad
  • 5 miejsce (ex aequo) – Stolarczyk Bartłomiej
  • 7 miejsce (ex aequo) – Skorupski Jacek
  • 7 miejsce (ex aequo) – Grochowski Sebastian
  • 7 miejsce (ex aequo) – Zaleski Rafał

Kadet

  • 1 miejsce – Hul Jan
  • 2 miejsce – Tęczar Maciej
  • 3 miejsce – Sitko Adam

Junior

  • 1 miejsce – Krupa Nikodem
  • 2 miejsce – Wawryk Kacper
  • 3 miejsce – Mączyński Kuba
  • 4 miejsce – Smosarski Wiktor
  • 5 miejsce (ex aequo) – Kasprzak Wojciech
  • 5 miejsce (ex aequo) – Grochowski Adam
  • 7 miejsce – Trojanowski Jakub

Speed slalom

kobiety

Senior

  • 1 miejsce – Czapla Justyba
  • 2 miejsce – Czapla Ewelina
  • 3 miejsce – Czapla Paulina
  • 4 miejsce – Najda Patrycja
  • 5 miejsce – Labriga Halina
  • 6 miejsce – Twardy Olga
  • 7 miejsce – Grochowska Agnieszka
  • 8 miejsce – Tęczar Barbara
  • 9 miejsce – Przygoda Joanna
  • 10 miejsce – Cwynar Paulina
  • 11 miejsce – Rogala Kararzyna
  • 12 miejsce – Denasiewicz Ewelinka
  • 13 miejsce – Dobrowolska Agata
  • 14 miejsce – Dronka Katarzyna
  • 15 miejsce – DQ – Słapińska Katarzyna

Kadet

  • 1 miejsce – Uchman Wiktoria
  • 2 miejsce – Pelinko Liwia
  • 3 miejsce – Lisiecka Aleksandra
  • 4 miejsce – Krugliak Aleksandra
  • 5 miejsce – Lelek Aleksandra
  • 6 miejsce – Mazur Olga
  • 7 miejsce – Sobczyk Oliwia
  • 8 miejsce – Bielecka Maja
  • 9 miejsce – Łobaczewska Tola
  • 10 miejsce – Jabłońska Lili
  • 11 miejsce – Drąg Pola
  • 12 miejsce – Denesiewicz Kalinka
  • 13 miejsce – Cieplak Laura
  • 14 miejsce – Denesiewicz Liliana
  • 15 miejsce – Napieracz Klara
  • 16 miejsce – Nowak Milena
  • 17 miejsce – Denesiewicz Malwinka
  • 18 miejsce – DQ – Kuźma Zuzanna
  • 18 miejsce – DQ – Gałkowska Justyna
  • 18 miejsce – DQ – Pożoga Ida

Junior

  • 1 miejsce – Gzyl Katarzyna
  • 2 miejsce – Wojtkiewicz Ania
  • 3 miejsce – Jagielska Karolina
  • 4 miejsce – Kos Kinga
  • 5 miejsce – Jeziorek Marika
  • 6 miejsce – Pelinko Abigajl
  • 7 miejsce – Kaczmarczyk Dominika
  • 8 miejsce – Piszczadowska Małgorzata
  • 9 miejsce – Brzeźińska Maria
  • 10 miejsce – Adamska Zofia
  • 11 miejsce – Wieczorek Emilia
  • 12 miejsce – Tsehotskaya Daria
  • 13 miejsce – Jeziorek Nadia
  • 14 miejsce – Polańska Aleksandra
  • 15 miejsce – Plotskaya Marta
  • 16 miejsce – Jabłońska Nadia
  • 17 miejsce – Lender Hania
  • 18 miejsce – Kostenko Polina
  • 19 miejsce – Tęczar Justyna
  • 20 miejsce – Adamska Pola
  • 21 miejsce – Chomontowska Julia
  • 22 miejsce – Kępińska Rozalia
  • 23 miejsce – Skaba Emilia
  • 24 miejsce – Uchowicz Olga
  • 25 miejsce – Sobczak Aleksandra
  • 26 miejsce – Kacprzak Monika
  • 27 miejsce – Mańka Ola
  • 28 miejsce – Keleman Anna
  • 29 miejsce – Okuszko Anastazja
  • 30 miejsce – Gałkowska Natalia
  • 31 miejsce – Kociszewska Natalia
  • 32 miejsce – Nykiel Ewa
  • 33 miejsce – Chudzik Kinga
  • 34 miejsce – Babiel Lidia
  • 35 miejsce – Związkiewicz Trala Amelia
  • 36 miejsce – Wróblewksa Urszula
  • 37 miejsce – De Tournelle Julia
  • 38 miejsce – DQ – Polak Julia

Speed slalom

Mężczyźni

Senior

  • 1 miejsce – Bespalov Sergei
  • 2 miejsce – Rosato Gian Marco
  • 3 miejsce – Flaga Jakub
  • 4 miejsce – Bulavin Andrei
  • 5 miejsce – Duma Sandor
  • 6 miejsce – Szymkowicz Mateusz
  • 7 miejsce – Tomaka Konrad
  • 8 miejsce – Piskun Bogdan
  • 9 miejsce – Stolarczyk Bartłomiej
  • 10 miejsce – Zalewski Rafał
  • 11 miejsce – Lelek Michał
  • 12 miejsce – Grochowski Sebastian
  • 13 miejsce – Pelinko Damian
  • 14 miejsce – Pomorski Krzysztof
  • 15 miejsce – DQ – Trojnar Marcin

Kadet

  • 1 miejsce – Tęczar Maciej
  • 2 miejsce – Sitko Adam
  • 3 miejsce – Hul Jan
  • 4 miejsce – Karasiński Kacper
  • 5 miejsce – Kudliński Iwo

JUnior

  • 1 miejsce – Tomassetti Matteo
  • 2 miejsce – Miś Kacper
  • 3 miejsce – Kilian Hubert
  • 4 miejsce – Bojda Dominik
  • 5 miejsce – Mączyński Kuba
  • 6 miejsce – Wawryk Kacper
  • 7 miejsce – Krupa Nikodem
  • 8 miejsce – Smosarski Wiktor
  • 9 miejsce – Jakubowicz Jakub
  • 10 miejsce – Dec Eryk
  • 11 miejsce – Grochowski Adam
  • 12 miejsce – Kasprzak Wojciech
  • 13 miejsce – Trojanowski Jakub
  • 14 miejsce – Zrębiec Marcin
  • 15 miejsce – Sobala Adam
  • 16 miejsce – Gałkowski Adrian
  • 17 miejsce – DQ – Trojanowski Arkadiusz

High jump

kobiety

Senior

  • 1 miejsce – Jarosińska Aleksandra
  • 2 miejsce – Najda Patrycja
  • 3 miejsce – Czapla Justyna

Junior

  • 1 miejsce – Rząsa Karolina
  • 2 miejsce – Tęczar Justyna
  • 3 miejsce – Jeziorek Marika
  • 4 miejsce – Krugliak Alexandra
  • 5 miejsce – Gałkowska Aleksandra
  • 6 miejsce (ex aequo) – Lelek Aleksandra
  • 6 miejsce (ex aequo) – Uchman Wiktoria
  • 8 miejsce – Gałkowska Justyna

High jump

Mężczyźni

Senior

  • 1 miejsce – Flaga Jakub
  • 2 miejsce – Tomaka Konrad
  • 3 miejsce – Tomaka Kamil

Junior

  • 1 miejsce – Nabożny Maciej
  • 2 miejsce – Miś Kacper
  • 3 miejsce – Jarzynka Szymon
  • 4 miejsce – Szpiech Maksymilian
  • 5 miejsce – Sobala Adam
  • 6 miejsce – Dec Eryk
  • 7 miejsce – Gałkowski Adrian
  • 8 miejsce – Flafa Krzysztof
  • 9 miejsce – Kasprzak Wojciech
  • 10 miejsce (ex aequo) – Karasiński Kacper
  • 10 miejsce (ex aequo) – Tęczar Maciej
  • 12 miejsce – Bojda Dominik

Więcej zdjęć można znaleźć na funpage Rzeszowskie Stowarzyszenie Rolkowe