Menu

W dniach 14-16 grudnia 2018 r. w Kętrzynie, odbyły się Mistrzostwa Polski we Freestyle Slalomie.

Zawodnicy walczyli o tytuł Mistrza Polski w trzech kategoriach wiekowych kadet, junior,senior.

Dziękujemy organizatorom i wszystkim uczestnikom !

SLALOM BATTLE

Kobiety

Senior

  • 1 miejsce – Hartmanis Klaudia
  • 2 miejsce – Czapla Justyna
  • 3 miejsce – Czapla Paulina
  • 4 miesce – Najda Patrycja
  • 5 miejsce (ex aequo)- Wisz Natalia
  • 5 miejsce (ex aequo) – Labriga Halina
  • 7 miejsce (ex aequo) – Twardy Olga
  • 7 miejsce (ex aequo) – Dados Karolina

Kadet

  • 1 miejsce – Lisiecka Aleksandra
  • 2 miejsce – Pelinko Liwia
  • 3 miejsce – Mazur Olga
  • 4 miejsce – Bielecka Maja
  • 5 miejsce (ex aequo) – Pożoga Ida
  • 5 miejsce (ex aequo) – Lelek Aleksandra
  • 7 miejsce (ex aequo) – Koczela Katarzyna
  • 7 miejsce (ex aequo) – Łobaczewska Tola
  • 7 miejsce (ex aequo) – Sobczyk Oliwia
  • 10 miejsce (ex aequo) – Zych Pola
  • 10 miejsce (ex aequo) – Niemczyk Aleksandra
  • 10 miejsce (ex aequo) – Jowsa Hania

JUNIOR

  • 1 miejsce – Brzezińska Zofia
  • 2 miejsce – Jagielska Karolina
  • 3 miejsce – Skubis Marta
  • 4 miejsce – Adamska Zofia
  • 5 miejsce (ex aequo) – Tęczar Justyna
  • 5 miejsce (ex aequo) – Lender Hanna
  • 7 miejsce (ex aequo) – Gzyl Katarzyna
  • 7 miejsce (ex aequo) – Jeziorek Nadia
  • 9 miejsce (ex aequo) – Adamska Pola
  • 9 miejsce (ex aequo) – Kociszewska Natalia
  • 9 miejsce (ex aequo) – Kos Kinga
  • 9 miejsce (ex aequo) – Brzezińska Maria
  • 13 miejsce (ex aequo) – Pelinko Abigajl
  • 13 miejsce (ex aequo) – Piszczadowska Małgorzata
  • 13 miejsce (ex aequo) – Kępińska Rozalia
  • 13 miejsce (ex aequo) – Kaczmarczyk Dominika
  • 13 miejsce (ex aequo) – Okuszko Anastacja
  • 13 miejsce (ex aequo) – Polańska Aleksandra
  • 19 miejsce (ex aequo) – Chomontowska Julia
  • 19 miejsce (ex aequo) – Jabłońska Nadia
  • 19 miejsce (ex aequo) – Kacprzak Monika
  • 19 miejsce (ex aequo) – Kostrzewa Wiktoria
  • 19 miejsce (ex aequo) – Chudzik Kinga

SLALOM BATTLE

Mężczyźni

Senior

  • 1 miejsce – Mroczek Tomasz
  • 2 miejsce – Wieczorek Tomasz
  • 3 miejsce – Zyborowicz Krzysztof
  • 4 miejsce – Tomaka Konrad
  • 5 miejsce (ex aequo)- Stolarczyk Bartłomiej
  • 5 miejsce (ex aequo) – Stępka Andrzej
  • 7 miejsce (ex aequo) – Klarkowski Grzegorz
  • 7 miejsce (ex aequo) – Szymkowicz Mateusz
  • 7 miejsce (ex aequo) – Skorupski Jacek

Kadet

  • 1 miejsce – Hul Jan
  • 2 miejsce – Tęczar Maciej
  • 3 miejsce – Sitko Adam
  • 4 miejsce – Dziewanowski Szymon

Junior

  • 1 miejsce – Krupa Nikodem
  • 2 miejsce – Wawryk Kacper
  • 3 miejsce – Smosarski Wiktor
  • 4 miejsce – Mączyński Jakub
  • 5 miejsce (ex aequo) – Kasprzak Wojciech
  • 5 miejsce (ex aequo) – Grochowski Adam
  • 7 miejsce (ex aequo) – Trojanowski Jakub
  • 7 miejsce (ex aequo) – Kołodziej Maksymilian

CLASSIC

Kobiety

Senior

  • 1 miejsce – Hartmanis Klaudia
  • 2 miejsce – Czapla Justyna
  • 3 miejsce – Czapla Paulina
  • 4 miejsce – Najda Patrycja
  • 5 miejsce – Labriga Halina
  • 6 miejsce – Dados Karolina

Junior

  • 1 miejsce – Brzezińska Zofia
  • 2 miejsce – Jagielska Karolina
  • 3 miejsce – Skubis Marta
  • 4 miejsce – Adamska Zofia
  • 5 miejsce – Jeziorek Nadia
  • 6 miejsce – Kociszewska Natalia
  • 7 miejsce – Lisiecka Aleksandra
  • 8 miejsce – Gzyl Katarzyna
  • 9 miejsce – Kos Kinga
  • 10 miejsce – Adamska Pola
  • 11 miejsce – Polańska Aleksandra
  • 12 miejsce – Brzezińska Maria
  • 13 miejsce – Lender Hanna
  • 14 miejsce – Jabłońska Nadia
  • 15 miejsce – Kaczmarczyk Dominika
  • 16 miejsce – Piszczadowska Małgorzata
  • 17 miejsce – Mazur Olga
  • 18 miejsce – Kacprzak Monika

CLASSIC

MĘŻCZYŹNI

Senior

  • 1 miejsce – Wieczorek Tomasz
  • 2 miejsce – Mroczek Tomasz
  • 3 miejsce – Skorupski Jacek
  • 4 miejsce – Tomaka Konrad

Junior

  • 1 miejsce – Wawryk Kacper
  • 2 miejsce – Mączyński Jakub
  • 3 miejsce – Krupa Nikodem
  • 4 miejsce – Grochowski Adam
  • 5 miejsce – Hul Jan
  • 6 miejsce – Smosarski Wiktor

CLASSIC

Pair

  • 1 miejsce – Hartmanis Klaudia i Brzezińska Zofia
  • 2 miejsce – Adamska Zofia i Jagielska Karolina
  • 3 miejsce – Adamska Pola i Lisiecka Aleksandra
  • 4 miejsce – Czapla Justyna i Mroczek Tomasz
  • 5 miejsce – Cwynar Paulina i Brzezińska Maria

SPEED SLALOM

KOBIETY

Senior

  • 1 miejsce – Wisz Natalia
  • 2 miejsce – Czapla Justyna
  • 3 miejsce – Najda Patrycja
  • 4 miejsce – Czapla Paulina
  • 5 miejsce – Twardy Olga
  • 6 miejsce – Labriga Halina
  • 7 miejsce – Cwynar Paulina
  • 8 miejsce – Dados Karolina

KADET

  • 1 miejsce – Lelek Aleksandra
  • 2 miejsce – Pelinko Liwia
  • 3 miejsce – Lisiecka Aleksandra
  • 4 miejsce – Mazur Olga
  • 5 miejsce – Pożoga Ida
  • 6 miejsce – Koczela Katarzyna
  • 7 miejsce – Sobczyk Oliwia
  • 8 miejsce – Łobaczewska Tola
  • 9 miejsce – Bielecka Maja
  • 10 miejsce – Jowsa Hania
  • 11 miejsce – Zych Pola
  • 12 miejsce – Niemczyk Aleksandra
  • 13 miejsce – Siniuk Martyna
  • 14 miejsce – DQ – Uchman Wiktoria

Junior

  • 1 miejsce – Brzezińska Zofia
  • 2 miejsce – Gzyl Katarzyna
  • 3 miejsce – Kozłowksa Maja
  • 4 miejsce – Tęczar Justyna
  • 5 miejsce – Kos Kinga
  • 6 miejsce – Kaczmarczyk Dominika
  • 7 miejsce – Jagielska Karolina
  • 8 miejsce – Adamska Zofia
  • 9 miejsce – Jeziorek Nadia
  • 10 miejsce – Jezoirek Marika
  • 11 miejsce – Pelinko Abigajl
  • 12 miejsce – Wojtkiewicz Ania
  • 13 miejsce – Brzezińska Maria
  • 14 miejsce – Lender Hanna
  • 15 miejsce – Kociszewska Natalia
  • 16 miejsce – Kępińska Rozalia
  • 17 miejsce – Adamska Pola
  • 18 miejsce – Piszczadowska Małgorzata
  • 19 miejsce – Kacprzak Monika
  • 20 miejsce – Polańska Aleksandra
  • 21 miejsce – Jabłońska Nadia
  • 22 miejsce – Chomontowska Julia
  • 23 miejsce – Chudzik Kinga
  • 24 miejsce – Okuszko Anastazja
  • 25 miejsce – Kostrzewa Wiktoria
  • 26 miejsce – Wojtkowska Patrycja
  • 27 miejsce – DQ – Bajer Hanna

SPEED SLALOM

MĘŻCZYŹNI

Senior

  • 1 miejsce – Zyborowicz Krzysztof
  • 2 miejsce – Flaga Jakub
  • 3 miejsce – Mroczek Tomasz
  • 4 miejsce – Klarkowski Grzegorz
  • 5 miejsce – Tomaka Konrad
  • 6 miejsce – Stępka Andrzej
  • 7 miejsce – Siniuk Łukasz
  • 8 miejsce (ex aequo) – DQ – Lelek Michał
  • 8 miejsce (ex aequo) – DQ – Szymkowicz Mateusz
  • 8 miejsce (ex aequo) – DQ – Tomaka Kamil

KADET

  • 1 miejsce – Tęczar Maciej
  • 2 miejsce – Hul Jan
  • 3 miejsce – Sitko Adam
  • 4 miejsce – DQ – Dziewanowski Szymon 

Junior

  • 1 miejsce – Kilian Hubert
  • 2 miejsce – Mączyński Jakub
  • 3 miejsce – Bojda Dominik
  • 4 miejsce – Miś Kacper
  • 5 miejsce – Trojanowski Jakub
  • 6 miejsce – Wawryk Kacper
  • 7 miejsce – Smosarski Wiktor
  • 8 miejsce – Kulpan Gabriel
  • 9 miejsce – Krupa Nikodem
  • 10 miejsce – Kasprzak Wojciech
  • 11 miejsce – Brzeziński Grzegorz
  • 12 miejsce – Kołodziej Maksymilian

Free jump

KOBIETY

Senior

  • 1 miejsce – Jarosińska Aleksandra
  • 2 miejsce – Tereszczuk Sara
  • 3 miejsce – Najda Patrycja
  • 4 miejsce – Labriga Halina

KADET

  • 1 miejsce – Lelek Aleksandra
  • 2 miejsce – Mazur Olga
  • 3 miejsce – Łobaczewska Tola
  • 4 miejsce (ex aequo) – Zych Pola
  • 4 miejsce (ex aequo) – Pożoga Ida
  • 6 miejsce – Niemczyk Aleksandra

Junior

  • 1 miejsce – Rząsa Karolina
  • 2 miejsce – Jeziorek Marika
  • 3 miejsce – Tęczar Justyna
  • 4 miejsce – Kos Kinga
  • 5 miejsce – Kępińska Rozalia
  • 6 miejsce (ex aequo) – Gzyl Katarzyna

Free jump

MĘŻCZYŹNI

Senior

  • 1 miejsce – Flaga Jakub
  • 2 miejsce – Żukowski Daniel
  • 3 miejsce – Tomaka Konrad
  • 4 miejsce – Tomaka Kamil
  • 5 miejsce – Kotormus Roman
  • 6 miejsce – Klarkowski Grzegorz

KADET

  • 1 miejsce – Dziewanowski Szymon
  • 2 miejsce – Jakubowicz Adam
  • 3 miejsce – Hul Jan
  • 4 miejsce – Tęczar Maciej

Junior

  • 1 miejsce – Jakubowicz Jakub
  • 2 miejsce – Jarzynka Szymon
  • 3 miejsce – Brzeziński Grzegorz
  • 4 miejsce – Bojda Dominik
  • 5 miejsce (ex aequo) – Sobala Adam
  • 5 miejsce (ex aequo) – Miś Kacper
  • 7 miejsce – Nabożny Maciej

Slide

KOBIETY

  • 1 miejsce – Najda Patrycja
  • 2 miejsce – Jarosińska Aleksandra
  • 3 miejsce – Brzezińska Maria
  • 4 miejsce – Stankiewicz Ada

MĘŻCZYŹNI

  • 1 miejsce – Kotormus Roman
  • 2 miejsce – Hul Jan
  • 3 miejsce – Klarkowski Grzegorz
  • 4 miejsce – Jakubowicz Jakub
  • 5 miejsce (ex aequo) – Szczurkowski Jakub
  • 5 miejsce (ex aequo) – Brzeziński Grzegorz
  • 7 miejsce (ex aequo) – Tomaka Konrad
  • 7 miejsce (ex aequo) – Sobala Adam