Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon Polskiej Ligi Hokeja na Rolkach. Jak co roku zapraszamy wszystkie drużyny i zawodników do udziału w tych rozgrywkach.
W rywalizacji mogą wziąć udział kluby/stowarzyszenia, które do dnia 14 kwietnia 2019 prześlą zgłoszenie i uiszczą opłatę startową (400zł kluby występujące już w PLHR lub 100zł nowe kluby). Do 30 kwietnia 2019 należy wpłacić opłatę za licencję zawodnicze (30zł za zawodnika)

Sezon zasadniczy będzie trwał od 11 maja 2019 do 16 czerwca 2019 natomiast turniej finałowy odbędzie się w dniach 21-23 czerwca 2019. System rozgrywek przewiduje podział drużyn pod względem terytorialnym. Każda drużyna będzie rozgrywała swoje mecze na turniejach, które odbędą się w soboty lub niedziele. Odbędą się 4 turnieje, których organizatorami będą drużyny z danej grupy. Każdy mecz będzie sędziowało dwóch sędziów posiadający licencję PLHR. Koszty organizacji każdego turnieju sezonu zasadniczego pokrywają drużyny.
Szczegółowy system rozgrywek oraz zasady awansu do turnieju finałowego zostaną przedstawione po zgłoszeniu się drużyn (w zależności od ilości drużyn turniej finałowy odbędzie się na 6 lub 8 drużyn).
Każdy klub/stowarzyszenie może zgłosić więcej niż jedną drużynę, jednak musi wpłacić opłaty za każdą drużynę a migracja zawodników jest zabroniona. W rozgrywkach mogą wziąć udział zawodnicy, którzy ukończyli 15 rok życia. Wszyscy zawodnicy są zobowiązani do posiadania aktualnych badań lekarskich, wydanych według obowiązujących przepisów.

Pytania można zadawać
mailowo na adres: hokej@pzsw.org
poprzez stronę FB https://www.facebook.com/PolishinlineHockey
lub telefonicznie bezpośrednio do Adama Rozenberg – 691605056

W załączniku znajdują się przepisy gry w hokeja na rolkach oraz dokumenty zgłoszeniowe

>PRZEPISY GRY<<

>ZGŁOSZENIE ZAWODNIKÓW<<

>ZGŁOSZENIE DRUŻYNY<<

Dokumenty należy wysyłać na adres mailowy: hokej@pzsw.org