W ślad za informacją o nawiązaniu współpracy z trenerem Gregory Duggento pragniemy zaprosić trenerów i medalistów MP 2018 w jeździe szybkiej na pierwsze konsultacje, które odbędą się w dniach 1-5.05.2019 w Dusznikach Zdroju.

Plan współpracy z trenerem Duggento w roku 2019 zakłada raz w miesiącu (w okresie maj – wrzesień) kilkudniowe konsultacje. Planowane lokalizacje w tym roku to Duszniki Zdrój i Tomaszów Lubelski. Harmonogram kolejnych konsultacji zostanie ustalony podczas pierwszej wizyty trenera w Polsce.

Pierwsze konsultacje, zgodnie z decyzją trenera mają formułę otwartą – adresowane są do zawodników od kategorii kadeta do seniora, zapraszamy wszystkich medalistów Mistrzostw Polski z roku 2018 oraz trenerów jazdy szybkiej. Jeśli będą również inni zainteresowani, mający aspiracje międzynarodowe prosimy o kontakt.

Konsultacje rozpoczną się w dniu 1 maja na torze wrotkarskim w Dusznikach Zdroju o godzinie 15:00 spotkaniem organizacyjnym, pierwszy trening planowany o godzinie 16:00.

W celu dobrego zaplanowania konsultacji prosimy trenerów i zawodników o zgłoszenie swojej obecności na adres biuro@pzsw.org do dnia 29.04.2019