Menu

W dniach 1-5.05.2019 w Dusznikach Zdroju odbyły się pierwsze konsultacje z nowym trenerem kadry w jeździe szybkiej. Jak niedawno informowaliśmy został Nim bardzo utytułowany Włoch Gregory Duggento. Te treningi na pewno zostaną na dłuższy czas w pamięci zawodników 🙂

Konsultacje miały charakter otwarty i wzięła w nich udział duża grupa zawodników – większość była na wszystkich treningach, część musiała wcześniej wyjechać, bądź dołączała później. Zdarzyli się też tacy, którzy zgłosili się na konsultacje, ale ostatecznie chyba zapomnieli się na niej pojawić… W każdym bądź razie Ci którzy byli z całą pewnością przekonali się, że trzeba ciężko pracować co wielokrotnie podkreślał trener Duggento. Odbyło się również spotkanie nowego opiekuna kadry z trenerami klubowymi podczas którego rozmawiano o współpracy w kolejnych miesiącach.

Jak podkreślił trener Duggento – to dopiero początek drogi i każdy z zawodników musi określić swoje cele i dążyć do ich realizacji. Najważniejsza jest codzienna ciężka praca, bo bez niej trudno myśleć o sukcesach. Wierzymy, że zawodnicy wzięli to sobie głęboko do serca i wszyscy razem jesteśmy w stanie podnosić nasz poziom sportowy i zbliżać się do najlepszych na świecie.

Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie, trenerom za opiekę i aktywny udział w treningach.

Szczególne podziękowania dla Agnieszki Ziemczonek i Witolda Mazura oraz całego klubu UKS Orlica Duszniki Zdrój za gościnę i wszelką pomoc!