Menu

REgulaminy

Wyniki dzień 1

Wyniki dzień 2

Program zawodów

Dzień 1

START 10:00

Uliczne Mistrzostwa Polski – bieg na 100 m

Kwalifikacje

  • Młodziczka
  • Młodzik
  • Kadetka
  • Kadet
  • Juniorka B
  • Junior B
  • Juniorka A
  • Junior A
  • Seniorka
  • Senior
Półfinały

  • Młodziczka
  • Młodzik
  • Kadetka
  • Kadet
  • Juniorka B
  • Junior B
  • Juniorka A
  • Junior A
  • Seniorka
  • Senior
FINAŁY

  • Młodziczka
  • Młodzik
  • Kadetka
  • Kadet
  • Juniorka B
  • Junior B
  • Juniorka A
  • Junior A
  • Seniorka
  • Senior

Uliczne Mistrzostwa Polski Masters 2019 – bieg na 100 m

Finały

  • Masters M 30
  • Masters M 40
  • Masters M 50
  • Masters M 60
  • Masters K 30
  • Masters K 40
  • Masters K50

Dzieciak na medal – 100 m bieg na czas

  • Junior D2
  • Juniorka D2
  • Junior D1
  • Juniorka D1
  • Junior E2
  • Juniorka E2
  • Junior E1
  • Juniorka E1
  • Junior F
  • Juniorka F

Dekoracja za bieg 100 m

Dzieci drugi dystans

Masters 5000 m do mety

Uliczne Mistrzostwa Polski – biegi na eliminacje

  • Młodziczki 4000 m – Półfinały
  • Kadetki 6000 m – Półfinały
  • Młodzik 4000 m – Finał
  • Kadet 6000 m – Finał
  • Juniorki B 8000 m – Finał
  • Juniorzy B 8000 m – Finał
  • Juniorki A 10000 m – Finał
  • Juniorzy A 10000 m – Finał
  • Seniorki 10000 m – Finał
  • Seniorzy 10000 m – Finał
  • Młodziczki 4000 m – Finał
  • Kadetki 6000 m – Finał

Organizator zastrzega sobie prawo do połączenia biegów między kategoriami w przypadku małej ilości startujących. Decyzja zostanie podana przez sędziego głównego z odpowiednim wyprzedzeniem.

Program zawodów

Dzień 2

9:30 dekoracje za biegi na eliminacje

10:00 Uliczne Mistrzostwa Polski 2019 – 1 runda

  • Młodziczki – Kwalifikacje (16 najlepszych czasów do 1/4 finału)
  • Kadetki – Kwalifikacje (16 najlepszych czasów do 1/4 finału)
  • Młodzicy – Kwalifikacje (8 najlepszych czasów do 1/2 finału)
  • Kadeci – Kwalifikacje (8 najlepszych czasów do 1/2 finału)
  • Junior B – Kwalifikacje (8 najlepszych czasów do 1/2 finału)
  • Młodziczki – 1/4 finału
  • Kadetki – 1/4 finału
  • Senior – Kwalifikacje (8 najlepszych czasów do 1/2 finału)
  • Juniorki B – Kwalifikacje (4 najlepsze czasy do finału)
  • Juniorki A – Kwalifikacje (4 najlepsze czasy do finału)
  • Juniorzy A – Kwalifikacje (4 najlepsze czasy do finału)
  • Seniorki – Kwalifikacje (4 najlepsze czasy do finału)
  • Juniorzy B – 1/2 finału
  • Młodzicy – 1/2 finalu
  • Kadeci – 1/2 finału
  • Młodziczki – 1/2 finału
  • Kadetki – 1/2 finału
  • Senior – 1/2 finału
  • Juniorki B – Finał
  • Juniorki A – Finał
  • Juniorzy A – Finał
  • Seniorki – Finał
  • Juniorzy B – Finał
  • Seniorzy – Finał
  • Młodzicy – Finał
  • Kadeci – Finał
  • Młodziczki – Finał
  • Kadetki – Finał

Uliczne Mistrzostwa Polski Masters – 1 runda

Dzieciaki na Medal – pierwszy dystans

  • Junior D2
  • Juniorka D2
  • Junior D1
  • Juniorka D1
  • Junior E2
  • Juniorka E2
  • Junior E1
  • Juniorka E1
  • Junior F
  • Juniorka F

Dzieciaki na Medal – drugi dystans

  • Junior D2
  • Juniorka D2
  • Junior D1
  • Juniorka D1
  • Junior E2
  • Juniorka E2
  • Junior E1
  • Juniorka E1
  • Junior F
  • Juniorka F

Uliczne Mistrzostwa Polski Masters – drugi dystans

Uliczne Mistrzostwa Polski – biegi na punkty

  • Młodziczki – 1/2 finału
  • Młodzicy – Finał
  • Kadetki – Finał
  • Kadeci – Finał
  • Juniorki B – Finał
  • Juniorzy B – Finał
  • Juniorki A + Seniorki – Finał
  • Juniorzy A – Finał
  • Seniorzy – Finał
  • Młodziczki Finał