Gdynia co roku wpisuje się w mapę przystanków eliminacji Mistrzostw Polski w jeździe na deskorolce.

W roku 2019 odbędzie się po raz drugi Finał Mistrzostw Polski w jeździe na deskorolce na skateparku przy alei Marszałka Piłsudskiego 30.  Zawody rozpoczną się 14 września w sobotę o godzinie 10:00 (otwarcie biura zawodów), gdzie przez cały dzień będą trwały eliminacje w których będzie można wywalczyć awans do finału oraz best tricki w których będzie można wygrać wysokie nagrody finansowe od sponsorów oraz nagrody rzeczowe, czyli tzw. przedsmak finału.

W niedzielę 15 września o godzinie 10:00 (otwarcie biura zawodów) rozpocznie się już ścisły finał w trzech kategoriach: do 16 roku życia, powyżej 16 roku życie oraz kategoria girls, w których to najlepsi zawodnicy z całej Polski będą walczyć o tytuł Mistrza Polski oraz wysokie nagrody finansowe.

Wraz z naszym głównym partnerem Miastem Gdynia promujemy wspólnie PKO Grand Prix Gdyni

🎽  Koszulka w pakiecie i medal na mecie! 🏅 11 listopada świętuj aktywnie i dołącz do tysięcy miłośników ruchu #wGdyni 🏃‍♂️

Skorzystaj z tańszych zapisów tylko do 28 października!
➡️ http://bit.ly/BiegNiepodległościwGdyni⬅️

 

👟 Świętuj aktywnie 11 listopada i zostań częścią największej żywej flagi w północnej Polsce 🇵🇱 Dołącz do tysięcy miłośników ruchu!  Rejestracja online tylko do  28 października!
➡️ http://bit.ly/BiegNiepodległościwGdyni⬅️

 

🎽 11 listopada na sportowo? #wGdyni to już tradycja! 🏃‍♂️🏃‍♀️ Zamelduj się na Skwerze Kościuszki i aktywnie świętuj powrót Polski na mapę Europy. 🗺️💪 Dołącz na➡️ http://bit.ly/BiegNiepodległościwGdyni⬅️ tylko do 28 października!

🏅  Zdobądź medal z wizerunkiem niszczyciela ORP Błyskawica ⚡ i świętuj aktywnie #wGdyni odzyskanie przez Polskę niepodległości! Koszulka w pakiecie 🎽

Skorzystaj z tańszych zapisów tylko do 28 października!
➡️ http://bit.ly/BiegNiepodległościwGdyni⬅️