Menu

Z radością informujemy, że klub MKS Rewia Warszawa otrzymał prawa do organizacji największych na świecie, rozgrywanych co roku, międzynarodowych zawodów w jeździe figurowej na rolkach, jubileuszowych 10-tych zawodów WIFSA World Open in Inline Figure Skating. 95% członków WIFSA poparło kandydaturę warszawskiego Klubu. Serdecznie gratulujemy Komitetowi Organizacyjnemu!

Zawody zostaną rozegrane w Brwinowie na Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Wacława Moczydłowskiego 2 w dniach 15-19 lipca 2020. Serdecznie dziękujemy Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Brwinowie, który zarządzą halą za już udzielone wsparcie organizacyjne i rewelacyjną współpracę. OK w Brwinowie jest bardzo Okej 🙂 Bez takiego partnera, ciężko byłoby się zdecydować na podjęcie ogromnego wyzwania, jakim jest organizacja tak dużych zawodów międzynarodowych.

Spodziewamy się przyjazdu do Polski nawet 400 zawodników wraz z trenerami i rodzicami z Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoch, Szwecji, Belgii, Ukrainy, Rosji oraz innych krajów europejskich, a także krajów azjatyckich: Iranu, Tajwanu. Wyzwanie logistyczne będzie ogromne, ale jesteśmy przekonani, że mu podołamy, a sama impreza pokaże naszą dyscyplinę szerszej grupie odbiorców i bardzo mocno wesprze rozwój jazdy figurowej na rolkach w Polsce.

Więcej informacji już wkrótce znajdziecie na fanpage’u zawodów: www.facebook.com/wobrwinow2020

oraz na stronie MKS Rewia Warszawa: www.rewiawarszawa/wobrwinow2020

Media oraz wszelkie osoby i instytucje zainteresowane partnerstwem lub sponsoringiem zawodów, a także reklamą, zapraszamy do kontaktu z Klubem.

A tymczasem zakasujemy rękawy i działamy!