Menu

W obliczu zaistniałej sytuacji informujemy, że od dnia 13.03.2020 ulegają zmianie zasady pracy biura Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. Pracujemy wszyscy zdalnie, wobec czego siedziba PZSW w Warszawie przy ul. Inspektowej jest czasowo nieczynna. We wszelkich pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Wszyscy mamy świadomość, że sytuacja jest poważna i musimy dołożyć wszelkich starań, aby zahamować rozwój Koronawirusa (COVID-19) w Polsce. Dlatego też zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Sportu jeszcze raz apelujemy o rezygnację z organizacji wszelkich imprez sportowych, jak również organizowania zajęć. Od nas wszystkich zależy czy i jak poradzimy sobie z panującą pandemią.

Nie wiemy jak będzie wyglądał sezon 2020. Nie wiemy co z kwalifikacjami olimpijskimi w jeździe na deskorolce, nie wiemy co z imprezami mistrzowskimi, nie wiemy co z zaplanowanymi Mistrzostwami Polski i innymi imprezami z kalendarza PZSW. Wiemy natomiast, że chcielibyśmy w komplecie widzieć się na tych wydarzeniach, nawet jeśli ich terminy miałyby ulec znacznym zmianom.

Zdrowie i życie nas i naszych bliskich jest najważniejsze.

komunikat_pzsw