Kubota oficjalnym partnerem Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich

 

Kubota, legendarna marka, której klapki uważane są za kultowe dołącza do grona oficjalnych partnerów Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. Marka wesprze kadry narodowe powołane przez Związek oraz organizację Torowych Mistrzostwach Polski, Finału Mistrzostw Polski w deskorolce oraz Otwartych Mistrzostw Polski Inline Alpine w konkurencji slalom i slalom gigant.

Polski Związek Sportów Wrotkarskich powiększył grono swoich oficjalnych partnerów o markę Kubota – doskonale znanego producenta obuwia, kojarzonego przede wszystkim z szalenie popularnymi w Polsce lat 90. klapkami na rzep. Jest to kolejne strategiczne partnerstwo marki, która w 2020 roku wspiera polskich sportowców z szerokiej gamy dyscyplin – od najbardziej popularnych po te niszowe.

– Sport w Kubocie obecny jest każdego dnia – zdecydowana większość zespołu to zapaleni kibice, a niektórzy należą do amatorskich drużyn m.in. piłkarskich. Dzięki temu wiemy jak trudno jest być profesjonalnym sportowcem w Polsce, zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin. Chcemy zatem wspomagać drużyny i związki sportowe zarówno naszymi produktami, jak i zwiększając ich rozpoznawalność wśród naszych klientów – mówi Piotr Kwiatkowski, prezes Kubota Store.

Współpraca między marką a Polskim Związkiem Sportów Wrotkarskich opierać się będzie przede wszystkim na wsparciu organizacji w przygotowaniu zbliżających się wydarzeń: Torowych Mistrzostwach Polski, Finału Mistrzostw Polski w deskorolce oraz Otwartych Mistrzostw Polski Inline Alpine w konkurencji slalom i slalom gigant.