Szkolenie dla trenerów połączone z konsultacją dla zawodników szerokiej kadry narodowej

*Dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu

  1. Informacje

W dniach 6 – 8 listopada w Tomaszowie Lubelskim Polski Związek Sportów Wrotkarskich organizuje szkolenie dla trenerów jazdy szybkiej połączone z konsultacją dla zawodników szerokiej kadry narodowej.

W trakcie szkolenia odbędą się zajęcia teoretyczne i praktyczne (z udziałem zawodników), będą się odbywać na hali oraz na torze wrotkarskim (w przypadku sprzyjającej pogody). Główny nacisk będzie położony na prowadzenie treningów z zawodnikami młodszych kategorii wiekowych.

Zapraszamy na szkolenie trenerów pracujących w klubach zrzeszonych w PZSW (zgłoszenia przyjmowane w pierwszej kolejności) jak również innych potencjalnie zainteresowanych.

  1. Koszty

PZSW pokrywa większość kosztów: zakwaterowanie, wyżywienie, wynajem obiektów oraz wynagrodzenie dla prowadzącego, którego sylwetkę niebawem przedstawimy.

Dopłata do szkolenia wynosi:

  • 100zł w przypadku trenerów pracujących w klubach zrzeszonych w PZSW i posiadających licencję
  • 150zł w przypadku pozostałych osób

Limit uczestników to 30 osób.

  1. Konsultacje dla zawodników

Dodatkowo zapraszamy na konsultację zawodników szerokiej kadry narodowej – w pierwszej kolejności medalistów Mistrzostw Polski 2020 (Duszniki Zdrój) z kategorii juniora C i kadeta. W przypadku wolnych miejsc w konsultacjach będą mogli wziąć również zawodnicy z innych kategorii wiekowych, dlatego również ich prosimy o zgłaszanie chęci udziału w konsultacjach.

PZSW pokrywa większość kosztów (zakwaterowanie, wyżywienie, obiekty i koszty trenera), dopłata to 100zł za całość konsultacji.

Limit uczestników to 30 osób.

  1. Zgłoszenia

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: biuro@pzsw.org. Termin zgłoszeń to 23.10.2020 – po tym terminie zgłoszenia możliwe będą tylko w przypadku pozostania wolnych miejsc. Szczegółowy program szkolenia wraz z wszystkimi niezbędnymi informacjami zostanie przesłany zgłoszonym uczestnikom.