W tym roku rusza IV edycja programu “Łączą nas rolki” dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach zadania: “Wspieranie projektów upowszechniania sportu dzieci i młodzieży realizowanych przez polskie związki sportowe”.

Kluby sportowe wyrażające chęć wzięcia udziału w.w. projekcie proszone są o wysłanie maila na adres: agata.jablonska@pzsw.org.

Na zgłoszenia czekamy do 08.04.2021.

W ramach programu “Łączą nas rolki” będą realizowane zajęcia nauki jazdy na rolkach: 2 x w tygodniu w miesiącach: maj i czerwiec oraz we wrześniu i w październiku w grupach 15 osobowych. Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest przynależność do PZSW oraz pokrycie wkładu własnego w wysokości min. 30% kwoty całkowitej.

*W przypadku dużej ilości zgłoszeń, pierwszeństwo do udziału w programie otrzymają kluby, które w poprzednich edycjach dokonały rozliczenia terminowo.

Dalsze szczegóły dotyczące kwoty dofinansowania oraz reguł realizacji i rozliczenia zadania zostaną przesłane do Państwa po upłynięciu terminu zgłoszeń.