Mamy świetną wiadomość dla wszystkich sportowców uprawiających freestyle slalom w Polsce!

Wiemy już, że Mistrzostwa Polski 2021 odbędą się. Widzimy się 10-12 września w Kętrzynie!

W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz dbałość o sprawne przeprowadzenie zawodów, zdecydowaliśmy się na ograniczenie liczby startującej do 140 osób. Oznacza to, że na zawodach będzie obowiązywać system rejestracji: “kto pierwszy ten lepszy”. Formularz do zapisów będzie opublikowany na oficjalnej stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/514848702869147?ref=newsfeed

Formularz będzie dostępny dokładnie o godzinie 9.00, w niedzielę 1 sierpnia 2021. Rejestracja potrwa do 27.08.21 włącznie. Każdy uczestnik będzie miał 3 dni na wniesienie opłaty wpisowej – po tym czasie jego rezerwacja zostaje unieważniona.

Aby uniknąć sytuacji, w której zawodnicy o najwyższych osiągnięciach nie zdołali się zapisać, Komisja Freestyle PZSW może rozdać dodatkowych 10 dzikich kart. Dodatkowo, aby zapewnić wszystkim uczestnikom bezpieczeństwo oraz umożliwić sprawną organizację zawodów, organizator w najbliższym czasie opublikuje zasady reżimu sanitarnego, w którym będą odbywać się zawody. Wymagane będzie okazanie aktualnego, negatywnego wyniku testu na obecność COVID (lub dowodu pełnego zaszczepienia).

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!!!