psc-fmp-boles

II Finał Mistrzostw Polski w Jeździe na Hulajnodze Wyczynowej odbędzie się w terminie 28 oraz 29 sierpnia 2021 roku, w Bolesławcu (woj. dolnośląskie). Finał Mistrzostw Polski odbędzie się w dwóch kategoriach przejazdowych: STREET oraz PARK, dla trzech kategorii wiekowych:

  • junior do 15 roku życia,
  • senior powyżej 15 roku życia
  • Girls (bez podziału na kategorie przejazdowe, co oznacza, że dziewczyny będą miały w przejeździe do wykorzystania cały skatepark oraz bez podziału na kategorie wiekowe).

Dwudniowy Finał Mistrzostw Polski dzieli się na następujący harmonogram przejazdów:

28 sierpnia (sobota) eliminacje open dla wszystkich zawodników z Polski, którzy nie zdobyli dzikich kart do Ścisłego Finału (Ścisły Finał planowo odbędzie się w niedzielę 29 sierpnia) i będą podczas niego rozgrywane dwie kategorie przejazdowe: STREET oraz Park.

29 sierpnia (niedziela) Ścisły Finał w dwóch kategoriach przejazdowych oraz kategorii Girls:

Finał Girls (open)

Finał STREET i Park – junior

Finał STREET I Park – senior

dodatkowo podczas Finału odbędą się 2 besttricki

 

*Do Finału Ścisłego z każdej kategorii przejazdowej oraz wiekowej, kwalifikuje się 15 zawodników (wliczając, w tym zawodników, którzy zdobyli już dzikie karty podczas Eliminacji Mistrzostw Polski 2021).

**Zawodnicy posiadający dzikie karty, wystąpią w ścisłym finale w niedzielę 29 sierpnia. Ale bardzo prosimy, aby każdy z nich na bieżąco obserwował komunikaty organizacyjno-komisji PSC, związane z finałem, gdyż w przypadku zapowiedzi niepogody podczas organizacji zawodów 2 Finału Mistrzostw Polski, organizatorzy mają prawo zmienić harmonogram zawodów i rozegrać je w trakcie jednego dnia,

*** Ponieważ 2 Finał Mistrzostw Polski jest rozgrywany na obiekcie otwartym (niezadaszonym), zastrzegamy sobie prawo zmiany harmonogramu zawodów ze względów pogodowych.

Sponsorem głównym imprezy jest Totalizator sportowy LOTTO.