W dniach 28 sierpnia – 2 września odbył się drugi kurs instruktora wrotkarstwa w roku 2021.

Szkolenie przeprowadzone było w Szczytnej w Szkole Podstawowej im. Orła Białego. Do pięknej i malowniczej miejscowości przyjechało aż 21 kursantów i 2 wolnych słuchaczy z takich miast Polski takich jak: Kraków, Skawina, Szczecin, Krynica – Zdrój, Zabrze, Jasło, Oświęcim, Bielsko – Biała, Piaseczno, Nowy Targ, Bydgoszcz, Duszniki-Zdrój, Legionowo, Tomaszów Lubelski, Tarnowskie Góry, Katowice, Łódź, Gdańsk oraz Szczytna, gdzie ugościł nas nauczyciel W-F’u i wielki pasjonat sportu – Pan Bartosz Roguz! Dziękujemy!

Kurs to 6 intensywnych dni, gdzie kursanci musza zmierzyć się z zajęciami praktycznymi i teoretycznymi. Nie było łatwo, ale każdy dał z siebie wszystko! Uczestnicy okazali się wytrwałością i dużym zaangażowaniem. Stworzyli silną grupę, bardzo dobrze jeżdżącą! Pomimo ciężkich zajęć integrowali się i jeździli poza wykładami 🙂

Certyfikat ukończenia kursu otrzymali wszyscy uczestnicy, ale legitymacje i koszulki otrzymało 15 osób! To 15-stu nowych Instruktorów Wrotkarstwa PZSW, którzy jadą do swoich zakątków rozwijać nasz sport! Pozostali uczestnicy muszą jeszcze do nas wrócić i mocno wierzymy, że niedługo też pozytywnie ukończą egzaminy 🙂 Dla wszystkich jednak należą się ogromne brawa! My jako PZSW gratulujemy kursantom i mamy nadzieję do zobaczenia na ROLKACH!

W tym roku to już ostatni kurs. Kolejne edycje planujemy na rok 2022 (okolice wiosny i jesieni)!