Święto jazdy szybkiej w Dusznikach Zdroju!

W dniach 10-12 czerwca rozegrano w Dusznikach Zdroju Torowe Mistrzostwa Polski w jeździe szybkiej. Tradycyjnie zawodom towarzyszyły również zmagania najmłodszych oraz mastersów – łącznie w trzydniowej rywalizacji wzięło udział niemal 400 zawodników. Zawodom towarzyszyła piękna pogoda i bardzo fajna, sportowa atmosfera. Nie brakowało również dobrych wyników, ciekawych wyścigów, sensacyjnych rozstrzygnięć jak również walki do ostatnich centymetrów. Zawody były transmitowane za pośrednictwem naszego kanału na youtube – (TUTAJ) oraz na fb. Zmagania śledziło kilka tysięcy osób, co nas niezmiernie cieszy.

Po nagrodzeniu najlepszych zawodników na wszystkich dystansach przyszła pora również na nagrodzenie najlepszych klubów. W tej klasyfikacji zaliczane są wyniki najlepszej dziesiątki zawodników w kategoriach mistrzowskich na wszystkich dystansach zgodnie z zasadą, że im wyższa kategoria tym większa liczba punktów do zdobycia. Tytuł najlepszego klubu ponownie dla UKS Znicza Kłodzko przed UKS Orlicą Duszniki Zdrój oraz Skate Team Kowalów. Wielkie gratulacje dla zwycięzców, jak również dla wszystkich 18 sklasyfikowanych klubów.

Zapraszamy do świetnych galerii z zawodów:

  1. Małgorzata Motała – LINK
  2. Facebook „Brodaty Bednarz” – LINK
  3. Miasto Duszniki – LINK

 

Wyniki – TUTAJ

Wyniki klasyfikacja klubowa – TUTAJ

 

Dziękujemy organizatorom za zaangażowanie i świetną atmosferę podczas 3 dni zawodów! Sędziom, obsłudze technicznej, medycznej oraz wolontariuszom za sprawną pracę i uśmiech 😊

Widzimy się ponownie już za 2 tygodnie na Ulicznych Mistrzostwach Polski w Tomaszowie Lubelskim!