Kurs instruktora jazdy na rolkach w COS OPO Cetniewo!

W dniach 6-11 marca 2023 w nadmorskiej miejscowości Władysławowo odbył się “zimowy” kurs 🙂 Morze przywitało uczestników słońcem i śniegiem!

Cały kurs odbył się w cudownym miejscu ze wspaniałą infrastrukturą Centralnego Ośrodka Sportu Cetniewo. Mieliśmy do dyspozycji dużą halę sportową i salę konferencyjną. Na miejscu mieliśmy również zakwaterowanie w nowym budynku i posiłki z widokiem na morze, dzięki czemu kursanci mogli się w pełni skoncentrować na zajęciach. Z pewnością będziemy z przyjemnością wracać do tego miejsca!

W kursie wzięło udział 16-stu uczestników z całej Polski, którzy przez 6 dni poznawali zarówno metodykę jak również poszczególne dyscypliny wrotkarskie. Nie zabrakło również wykładów i dyskusji o wizerunku rolek, doborze sprzętu czy zakładaniu klubów sportowych. W świat rusza aktualnie 13 nowych instruktorów, 3 osoby mają jeszcze trochę formalności do spełnienia. Brawa dla wszystkich kursantów, za ukończenie bardzo intensywnego szkolenia! Codziennie witali prowadzących z uśmiechem i stawiali czoła kolejnym wyzwaniom. Grupa stworzyła przemiła atmosferę i wspierała się nawzajem, to utwierdza nas w przekonaniu, że rolki łączą ludzi i pokolenia 🙂