Założony w 1993 roku Polski Związek Sportów Wrotkarskich w trakcie swojej działalności bardzo się rozwinął. Idziemy jednak z duchem czasu i chcemy rozwijać się jeszcze bardziej, postanowiliśmy odświeżyć wizerunek. Spoglądając w przyszłość, jednocześnie traktując z wielkim poszanowaniem minione lata, pragniemy ogłosić konkurs na opracowanie nowego logotypu PZSW.

Dokładne zasady przeprowadzenia konkursu określa regulamin konkursu, poniżej przedstawiamy zbiór najważniejszych informacji:

1. Projekt powinien obejmować swoim charakterem specyfikę̨ dyscyplin sportowych zrzeszonych w PZSW (jazda szybka, inline alpine, hokej, jazda agresywna, freestyle slalom, jazda figurowa, jazda na deskorolce, jazda na hulajnodze)

2. Konkurs przeznaczony jest do osób pełnoletnich, a dla autora zwycięskiego projektu przewidujemy nagrodę w wysokości 3.000 zł netto.

3. Prace należy przesłać w pliku pdf do dnia 31.12.2023 r. na adres konkurs@pzsw.org (treść zgłoszenia określa regulamin konkursu). W szczególności zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko uczestnika, miejscowość oraz numer telefonu kontaktowego.

4. Wyniki opublikowane zostaną do dnia 19.01.2024

Udział w konkursie jest nieodpłatny i dobrowolny.
Zapraszamy!
na-nowy-znak-graficzny-logotyp-716-x-358-px

 

AKTUALIZACJA!!! 18.01.2024

Bardzo dziękujemy za przesłane prace konkursowe, propozycje nowych logotypów były bardzo ciekawe a wybór był niezwykle trudny. Komisja Konkursowa nie była jednak jednogłośna i ostatecznie nie wybrała żadnego projektu.

W związku z tym pojawił się pomysł, aby spróbować udoskonalić projekty, wybraliśmy 4 osoby, które zaprosimy do dalszych rozmów z nadzieją, że uda się stworzyć logo, które w pełni spełni oczekiwania naszego środowiska.
Z wybranymi osobami skontaktujemy się bezpośrednio drogą emailową.

AKTUALIZACJA!!! 06.03.2024

Z uwagi na rozbieżne opinie oraz upływający czas, nowy logotyp nie został niestety wybrany.

Jest to decyzja na długie lata, uznaliśmy więc, że nowy Zarząd, który będzie wybrany jesienią powinien mieć w tym swój udział.
Wrócimy ponownie do rozmów w sprawie rebrandingu PZSW w drugiej połowie roku.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w nasz konkurs, za poświęcony czas, świetne pomysły oraz cierpliwość.