Nadchodzący weekend niesie ze sobą wiele wydarzeń a co za tym idzie emocji! Poniżej najważniejsze informację dotyczące zbliżających się zawodów:

 • TAURON DŁUGODYSTANSOWY PUCHAR POLSKI – XI Półmaraton Wrotkarski o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego
  Długość jednej pętli wynosi 7 km, więc zawodnicy będą musieli pokonać trzy okrążenia. Start nastąpi tak jak w ubiegłych latach na ul. NSZZ Solidarności na wysokości ul. Obrońców Westerplatte. Zawody są wliczane do klasyfikacji Pucharu Kaszub „Kaszebsci Czelch 2024” oraz Długodystansowego Pucharu Polski.
  Przygotowane będą również trasy dla młodszych miłośników rolek. Dzieci w wieku do 7 lat będą ścigać się na dystansie 300 m, dzieci 8 – 11 letnie na dystansie 600 m, a młodzież w wieku 12 – 16 lat na dystansie 1800 m.
 • Puchar Polski w jeździe agresywnej
  na katowickiej skateplazie PTG (Pomnik Trudu Górniczego) spotkamy się na kolejnej edycji Kato Blading Games.
  Zawody w formule JAM.

  ZAPISY: w dzień imprezy. Gotówka 50 zł

 • Mistrzostwa Polski w jeździe figurowej

  15-16 czerwca 2024 odbędą się Mistrzostwa Polski w jeździe figurowej na rolkach oraz zawody towarzyszące, Puchar AS Lublin. Wstęp na trybuny jest wolny, zapraszamy serdecznie do kibicowania.
  Listy startowe, linki do streamu live oraz wyniki są/będą dostępne pod linkami:
  ➡ Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Młodzików: https://tiny.pl/d1f4f
  ➡ Puchar AS lublin 2024: https://tiny.pl/d1f4j
 • TAURON DŁUGODYSTANSOWY PUCHAR POLSKI – ZAWODY W JEŹDZIE SZYBKIEJ NA ROLKACH ” O PUCHAR SKARBNIKA”

  Raz do roku Wieliczka – znane w całej Europie solne miasto – gromadzi pasjonatów sportu, stając się na jeden dzień polską stolicą rolkarstwa. To tu w zawodach o Puchar Skarbnika w jeździe szybkiej na rolkach spotykają się entuzjaści, zarówno amatorzy jak i mistrzowie Polski w swoich kategoriach wiekowych.
  To również tutaj harmonijnie przeplatają się niezwykła, magiczna wręcz atmosfera historycznego miasta, dziecięca, spontaniczna radość, młodość oraz doświadczenie zawodników, których łączy jedno: miłość do rolek. Już dziś zapraszamy do udziału w zawodach organizowanych przez Krakowski Klub Sportów Wrotkarskich KKSW KRAK pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Rafała Ślęczki oraz Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. Dołącz do nas, sprawdź swoje umiejętności i zdobądź Puchar Skarbnika, dobrego ducha Kopalni Soli w Wieliczce!

  W tym roku wyniki zawodów będą zaliczane do klasyfikacji Tauron Długodystansowego Pucharu Polski (punktacja W10).

  Dziękujemy wszystkim organizatorom!

   

sponsor-strategiczny