Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

X Maraton Sierpniowy

24 sierpnia 2018 @ 08:00 - 26 sierpnia 2018 @ 17:00

610x200_maraton_2018

Rejestracja
Rejestracja

Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy to cykliczna impreza na rolkach odbywająca się w Gdańsku od 2009 roku. Tegoroczna 10. jubileuszowa edycja odbędzie się 25 sierpnia.

Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku to największe w Polsce zawody dla Fanów jazdy na rolkach. Wzorem lat poprzednich,  zawody na dyst. maratonu będą również Długodystansowymi Mistrzostwami Polski w jeździe szybkiej.

Dla tych, którzy chcą poczuć emocje towarzyszące zawodom, ale nie czują się jeszcze przygotowani do startu na  dyst. maratonu, czy półmaratonu,  organizatorzy przygotowali  krótszy dystans fitness  o dł. 10.7 km. Wpisowe na dyst. fitness  to jedyne 10,00 zł.

W ramach Maratonu Sierpniowego organizatorzy oraz firma Powerslide zapraszają na darmowe Warsztaty Rolkowe z Zawodnikami Powerslide Team. Podstawy jazdy szybkiej – poprowadzi: Scott Arlidge  –wielokrotny Mistrz Świata . Warsztaty z jazdy szybkiej dla mężczyzn poprowadzi  – Felix Rijhnen  – Mistrz Świata , dla Kobiet – Kathi Rumpus – Mistrzyni Europy.  Podstawy jazdy miejskiej poprowadzi  – Piotr Combrzyński – Mistrz Polski. Warsztaty z Freestyle Slalomu dla dorosłych  poprowadzi  – Ewelina Czapla – wielokrotna Mistrzyni Polski we Freestyle Slalomie, warsztaty dla dzieci poprowadzi – Patrycja Najda.

Szczegóły dotyczące warsztatów
Warsztaty Powerslide

Ponadto w programie: szkółki wrotkarskie, wypożyczalnia sprzętu wrotkarskiego, stoiska dystrybutorów  rolek i akcesoriów wrotkarskich.

Pełny program zawodów
Program Zawodów

Trasa zawodów:

MAPA_2015_korekta2

Szczegóły

Start:
24 sierpnia 2018 @ 08:00
Koniec:
26 sierpnia 2018 @ 17:00
Wydarzenie Categories:
,

Miejsce

AmberExpo
Żaglowa
Gdańsk, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.maratonsierpniowy.pl