OBÓZ ROLKOWY PZSW 

Obóz dla zawodników z całej Polski z takich dyscyplin jak:

  • freestyle slalom,
  • jazda agresywna,
  • jazda szybka.

Obóz bardzo sportowy, ale i zajawkowy. Zajęcia prowadzą wysokiej klasy trenerzy i specjaliści w swoich dyscyplinach. Uczestnicy dodatkowo są pod okiem trenera przygotowania fizycznego i fizjoterapeuty. Obóz ma na celu stworzenia odpowiednich warunków do treningu dla zawodników oraz poznanie swoich równieśników.

KADRA 

KLAUDIA HARTMANIS I MICHAŁ SULINOWSKI

Najlepsi zawodnicy na świecie wg. rankingu WSSA w kat. pair slalom. Zdobywcy rekordowej ilości 26 tytułów Mistrza Polski. Multimedaliści Mistrzostw Świata i Europy.

Międzynarodowi sędziowie WSSA oraz jedyni w Polsce Certyfikowani Trenerzy Freestyle Slalomu WSSA.

Klaudia jest liderką w Światowym Rankingu WSSA w kategorii classic, a Michał trenerem Kadry Narodowej freestyle slalom.

Założyciele mistrzowskiej szkoły „Slalom Academy” gdzie na codzień uczą nowe pokolenie freestyle slalomu.

Piotrek Combrzyński

Zdecydowanie jeden z najbardziej utytułowanych zawodników jazdy agresywnej na rolkach w naszym kraju, multimedalista Mistrzostw Polski, instruktor oraz szkoleniowiec kursu instruktora wrotkarstwa PZSW. 23 lata na rolkach, ponad 6 lat uczenia. Liczne zawody, warsztaty, obozy i pokazy zaowocowały w bogate doświadczenie, którym chętnie dzieli się z innymi.

Przemek Kępiński

Urodził się i mieszka w Gdańsku. Ma w sobie  dużo energii i zajawki, cały czas nie zwalnia tempa i jeździ z takim samym zapałem jak na początku swojej przygody z rolkami. Z każdym nowym dniem ma świeże pomysły i cele, które stara się realizować. Największym osiągnięciem w jego życiu to stworzenie szkółki Roll4all, która jest dla niego spełnieniem marzeń, daje mu ogromną satysfakcję i pozwala zarażać innych rolkową pasją.

Członek komisji Agv w Polsce , i jest aktywnym członkiem załogi BoGdańsk! Żyje rolkami all in!

SŁAWOMIR CHMURA

Trener, Nauczyciel WF, wychowawca młodzieży. W latach 2004-2012 zawodnik kadry narodowej w łyżwiarstwie szybkim, olimpijczyk Vancouver 2010. Mistrz Polski seniorów na rolkach.

W 2014 zdecydował się  zakończyć karierę sportową  i  zaczął prowadzić sekcję jazdy szybkiej na rolkach w UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki, gdzie odnalazł swoją prawdziwą pasję czyli pracę z zawodnikami która pochłonęła go bez reszty.

PIOTR BLUJ

Trener, nauczyciel wychowania fizycznego. Wielokrotny Mistrz Polski w łyżwiarstwie szybkim oraz we wrotkarstwie szybkim. Członek kadry Olimpijskiej Turyn 2006. Swoją pasją do sportu zaraża dzieci ze swojego klubu UKS Sprint Sanok.

ŁUKASZ KABELIS – SZOSTAKOWSKI

mgr fizjoterapii AWF im  w Katowicach ,nauczyciel akademicki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej,trener przygotowania motorycznego Kadry Polski w Skateboardingu ,trener wyszkolenia motorycznego Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich, trener z 20 letnim doświadczeniem, 14 lat doświadczenia w szkoleniu trenerów oraz instruktorów sportu. Na codzień pracuje z olimpijczykami i  sportowcami z różnych dyscyplin , z MP w Boksie , MP Szermierce , Pływaniu i Triathlonie.

Bartosz Pisarek

Trener koordynator na obozie rolkowym PZSW.

Trener, nauczyciel wychowania fizycznego. 12 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą poparte również wiedzą zdobywaną podczas międzynarodowych kursów. Od 2016 roku Prezes Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich.

Sandra Jóźwiak

Kierownik obozu rolkowego PZSW.

Jedna z założycieli poznańskiej szkółki rolkowej Rollrunners i organizator obozów rolkowych Bladecamp. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą.

NATALIA RUTKOWSKA

Założycielka szkółki ice ‘n’ roll w Toruniu, od lat organizuje obozy rolkowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Posiada 15-letnie doświadczenie w pracy instruktorskiej.

Na obozie rolkowym PZSW zadba o integrację uczestników, dobrą zabawę i regenerację po intensywnych treningach, w razie potrzeby wesprze i pomoże w sytuacjach kryzysowych.